AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

W wykonywanej przez Ciebie operacji wystąpił błąd[..]

Nowicjusz ✭

W wykonywanej przez Ciebie operacji wystąpił błąd. Jeśli próbujesz wprowadzić zmiany, mogły one nie zostać zapisane. 

Odśwież stronę, aby spróbować ponownie. 

Jeśli problem będzie się powtarzać, wyloguj się z konta AdWords, a następnie zaloguj się ponownie i wróć na tę stronę.

czyscilem cookies, nie mam adblocka, przeinstalowywalem chrome, wszedzie to samo na kazdej przegladarce ie, ff, chrome, safari

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: W wykonywanej przez Ciebie operacji wystąpił błąd[..]

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Zobacz czy nie masz jakiegoś innego plugina w przeglądarce, np. ScriptSafe.

Sprawdź też czy twój firewall lub inne oprogramowanie dbające o bezpieczeństwo lokalnego komputera nie blokuje dostępu do AdWords (spróbuj go na chwilę wyłączyć).

Najlepszy Współtwórca
Czy problem występuje od dzisiaj, czy już dłuższy czas? Ten komunikat często pojawia się jak nie ma internetu... druga sprawa to jak sam zauważyłeś przeglądarka, cookies itp.

Czy czyściłeś cookies na ff i chrome? Tu najprędzej powinieneś móc dokonać zmian, zobaczyć właściwe okno dokonania zmian.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
nie mam zadnych pluginow, ale jak wspomnialem na kazdej przegladarce jest to samo, nawet na swiezo zainstalowanej operze czy safari

wylaczylem firewall, to samo

nie wiem czym to jest spowodowane oraz nie wiem jak bylo wczesniej bo chcialem skorzystac z adwords po raz pierwszy

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Opisz dokładniej jaką operację wykonywałeś, a najlepiej puść zrzut ekranu. Może operacja po prostu nie jest uprawniona, np. ze względu na nie w pełni skonfigurowane konto lub specyficzne ustawienia.

Wschodząca Gwiazda
Daj znać czy udało Ci się problem rozwiązać. Ja często takie komunikaty dostaję jak są wprowadzane aktualizacje w Adwords. Czasem wystarczy odświeżenie strony, a czasem dopiero praca na koncie następnego dnia jest możliwa. Jeszcze do niedawna Google wprowadzało aktualizacje programu Adwords we wtorki i czwartki. Może trafiłeś na ten moment i stąd pojawiły się problemy?