Obecnie 168 forumowiczów jest online
Obecnie 168 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie listy remarketingowej z danej kampanii

Student ✭

Cześć wszystkim,

Mam mały problem z listami remarketingowymi: otóż, z dodaniem ich do konkretnej kampanii/grupy reklam nie mam problemu (udostepnione zasoby > odbiorcy > dodaj do grupy reklam), natomiast nie wiem w którym miejscu.. usuwa się listy z grupy reklamEmotikon: Szczęśliwy bardzo proszę o pomoc

Dot.: Usunięcie listy remarketingowej z danej kampanii

Magister ✭ ✭ ✭
W grupie reklam - Sieć reklamowa --> Zainteresowania i remarketing
Znajdziesz listę grup odbiorców i checkboxy a pod edytuj "Wstrzymaj" oraz "Usuń"
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Student ✭ ✭ ✭
Nieprecyzyjnie się wyraziłeś:

1. Chodziło Ci o wykluczenie danej listy użytkowników z odbiorców reklam?
Wybierz odpowiednią grupę reklam --> Sieć reklamowa --> Zainteresowanie i remarketing ---> na dole masz czerwony przycisk "Wykluczenia odbiorców w kampanii" i wybierz odpowiednią listę, którą chcesz wykluczyć.

2. Chcesz cofnąć wybraną listę?
Wybierz odpowiednią grupę reklam --> Sieć reklamowa --> Zainteresowanie i remarketing ---> zaznacz odpowiednią listę "ptaszkiem" i klikając "Edytuj" usuń ją Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam,
Marcin Zięba

Nowicjusz ✭

Wielkie dzięki za pomoc!

Magister ✭ ✭ ✭
Proszę bardzo Emotikon: Szczęśliwy

PS. widzę, że masz "rozdwojenie kont" na forum. Pytasz z jednego, dziękujesz z drugiego.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński