Obecnie 228 forumowiczów jest online
Obecnie 228 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Udostępnianie ekranu Google

Magister ✭ ✭ ✭

Witajcie,

 

chciałabym tylko krótko poinformować o relatywnie nowej usłudze Udostępniania Ekranu. Jest to funkcja, która może przyczynić się do polepszenia komunikacji (poprzez telefon lub czat) z Zespołem Pomocy AdWords, bo teraz możecie udostępnić Zespołowi Pomocy swój ekran i dzięki temu uzyskać lepszą i bardziej zrozumiałą pomoc. Funkcja jest szczególnie przydatna dla mniej zaawansowanych użytkowników programu Adwords, którzy mają trudności z nawigacją w koncie i z odnaleźieniem poszczególnych funkcji podczas rozmowy telefonicznej lub na czacie. 

 

W celu aktywowania funkcji udostępniania ekranu, wystarczy, że wykonacie te instrukcje. Aby usługa była aktywna, upewnijcie się  że zainstalowaliście niezbędną wtyczkę.

 

Ważna informacja: Gdy udostępniacie swój ekran, Zespół Pomocy AdWords ma dostęp jedynie do Waszego konta AdWords. Specjaliści AdWords bedą widzieli tylko to, co zgodzicie się udostępnić. Macie możliwość wyboru ekranu, który chcecie udostępnić, co oznacza, że nie musicie udostępniać ekranów zawierających Wasze prywatne informacje. 

 

Pozdrawiam,

Karolina

Dot.: Udostępnianie ekranu Google

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

I jeszcze dodatkowa informacja, że od teraz w Centrum Pomocy AdWords na stronie "Skontaktuj się z nami" znajdziecie instrukcję dotyczącą instalacji usługi udostępniania ekranu.

 

Zachęcam do wypróbowania usługi przy kolejnej rozmowie telefonicznej lub czatowej z konsultantem AdWords.

 

KarolinaP

 

Screen Shot 2013-05-23 at 2.30.54 PM.png