Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Tworzenie harmonogramu wyświetlania reklam.

Nowicjusz ✭ ✭

Witam eksperci,

Niestety nie mogłem znaleźć odpowiedzi na takie pytanie, więc postanowiłem tu je zadać. Mówią że nie ma głupich pytań, zaryzykuje.

Gdzie w edytorze można zrobić harmonogram wyświetlania reklam?

przy okazji drugie pytanie:

Czy można całkowicie wyczyścić edytora adwords żeby nie było żadnych kampanii?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian W
kwiecień

Najlepszy Współtwórca

Adrian nie ma możliwości utworzenia harmonogramu. Możesz jedynie skopiować harmonogram z innej kampanii. 

Będąc na danej kampanii, z której chcesz skopiować harmonogam wybierz Edytuj (górne menu w Edytorze) >> Kopiuj szkielet.

Przejdź na kampanię, do której chcesz wkleić taki harmonogram i na ustawieniach kampanii będziesz mógł przycisnąć wklej.

Co dokładnie chcesz osiągnąć usuwając wszystkie kampanie? Edytor to narzędzie do pracy offline na kontach/kampaniach AdWords. On musi mieć jakieś elementy, by na nich pracować.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adrian W
kwiecień

Najlepszy Współtwórca

Adrian nie ma możliwości utworzenia harmonogramu. Możesz jedynie skopiować harmonogram z innej kampanii. 

Będąc na danej kampanii, z której chcesz skopiować harmonogam wybierz Edytuj (górne menu w Edytorze) >> Kopiuj szkielet.

Przejdź na kampanię, do której chcesz wkleić taki harmonogram i na ustawieniach kampanii będziesz mógł przycisnąć wklej.

Co dokładnie chcesz osiągnąć usuwając wszystkie kampanie? Edytor to narzędzie do pracy offline na kontach/kampaniach AdWords. On musi mieć jakieś elementy, by na nich pracować.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

Dzieki wielkie. Wszystko wiem. Podrawiam.