Obecnie 160 forumowiczów jest online
Obecnie 160 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Trendy wyszukiwań widoczne dopiero po uruchomieniu kampanii

Nowicjusz ✭ ✭

Interesują mnie wyniki wyszukiwań danego słowa kluczowego w określonej lokalizacji (miasto ) na przełomie 6 miesięcy.

Chciałam to sprawdzić przed opłaceniem kampanii. Czy dane z trendów wyszukiwań są dostępne w panelu Adwords?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magdalena S
lutego 2017

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Magdalena S
lutego 2017

Student ✭ ✭ ✭

Nowicjusz ✭ ✭

No cóż trzeba będzie poszukać w narzędziach SEO tej funkcji, bo chcę wiedzieć wcześniej.

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Magda ja tylko odpowiedziałem na pytanie Czy dane z trendów wyszukiwań są dostępne w panelu Adwords?

Możesz mieć konto, ale nie koniecznie opłacone, także zakładając konto, a nie wpłacając środków masz dostęp do narzędzia Planer słów kluczowych i dowiesz się tego czego chcesz Emotikon: Mrugający

Pamiętaj jednak, że informacje z Planera traktuj jak pewną wytyczną, ale nie coś co nastąpi NA PEWNO w przyszłości. 

Nowicjusz ✭ ✭

Chodziło mi o taki efekt na wykresie. 

Przyklad ile osob wyszukujw dane slowo kluczowe w Google 

Profesjonalista ✭ ✭

@Dominik Myślak to Google wycofało się w koncu z pomysłu żeby dokładniejsze dane w planerze miały konta z wydatkami? Pamietam ze był moment że trzeba było "coś" wrzucić żeby dokładniejsze dane się pokazały bo inaczej planet pokazywał np. pomiędzy 10 a 100 lub np. 100 - 1000, to dalej tak działa czy coś się zmieniło?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Najlepszy Współtwórca

Nie miałem przyjemności w ostatnim czasie sprawdzać Planera na świeżutkim koncie.

Magda czy widzisz planer słów kluczowych w Narzędziach? Czy masz jakieś sensowne wyniki? Sądzę, że powinno bez problemu działać.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭

Masz racje mogłam od razu napisać,że testuję Planer Słów Kluczowych na świeżym koncie. Kiedyś było inaczej i stąd moje zdziwieni, że nie widzę trendów i wykresu.

Dzieje się tak: Na początku ładują się Trendy (na 2 sekundy) znikają i pojawia się napis:

"

Na tej stronie wyświetlają się zakresy liczb operacji wyszukiwania. Aby zobaczyć widok szczegółowy, skonfiguruj i uruchom kampanię.Zamknij"

Profesjonalista ✭ ✭

@Magdalena S Więc tak zrób :-), ewentualnie konto z historią płatności chyba powinno mieć dostęp do statystyk.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz