Obecnie 236 forumowiczów jest online
Obecnie 236 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Szybka kampania w sieci reklamowej

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Macie dość duży budżet na bardzo krótki czas (2 doby), trzeba trafić do jak największej ilości odbiorców w sieci reklamowej na 2 województwa. Jakie ustawienia polecielibyście? Stworzyłem kampanię z 3 grupami reklam z różnymi typami kierowania (słowa kluczowe, odbiorcy o podobnych zainteresowaniach i tematy), tylko stawka. Czekam jeszcze na zatwierdzenie reklam...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Szybka kampania w sieci reklamowej

Najlepszy Współtwórca
Dodałbym jeszcze jedną grupę z kierowaniem na konkretne strony docelowe. Masz mało czasu i ciężko Ci będzie wyodrębnić dobre strony docelowe po kierowaniu na słowa kluczowe, ale od razu skierowałbym na youtube, onet.pl, wp.pl itp. duże portale.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Stworzyłem taką grupę, ale zawęziłem ją odbiorcami na rynku (inną kategorią niż już w stworzonej grupie z odbiorcami), bo bez sensu jakby się wszystkim wyświetlała na tych portalach. Zależy mi nad szybkim i skutecznym dotarciem do odbiorców, budżet jest, czasu bardzo mało.

Student ✭ ✭
Jak zależy Ci na UU pamiętaj też o ograniczeniu liczby wyświetleń co by nie wyświetlać się z reklamami tym samym osobom Emotikon: Mrugający

Magister ✭ ✭ ✭
Jeśli masz ograniczony czas a nieograniczony budżet zastanów się też nad dodaniem jeszcze reklam w wyszukiwarce (o ile masz możliwość wykorzystania reklam tekstowych i nie trwa własnie jakaś działająca dłużej kampania, do której ta krótka kampania jest tylko dodatkiem). W sieci wyszukiwania możesz również kierować na określone województwa i dobrać jako słowa kluczowe ogólne frazy w dopasowaniu przybliżonym.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński