Obecnie 173 forumowiczów jest online
Obecnie 173 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Słowa kluczowe w kampanii

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Mam ustawioną kampanię na 

• śląskie, Polska (region)
  • Katowice, śląskie, Polska (miasto)

Słowa kluczowe mam typu "hotel katowice"  ogólnie z dopiskiem śląsk albo katowice.

Czy jest konieczny dopisek w słowie kluczowym z miastem lub regionem, jak mam ustawioną kampanię na śląsk , katowice.??

Google podało mi taką informację - jak mam to rozumiem 

Hasła dotyczące lokalizacji w tym słowie kluczowym mogą wpłynąć na miejsca wyświetlania reklam. Lokalizacja: Katowice, śląskie, Polska

Proszę o pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Słowa kluczowe w kampanii

Najlepszy Współtwórca
Jak najbardziej warto dodawać różne słowa aby dopasować się do zapytań użytkowników.
Dodatkowo warto dzielić słowa tak aby przypisać im najbardziej dopasowaną reklamę. Zyskasz tym wyższy Wynik Jakości i wyższy CTR.

Hasła dotyczące lokalizacji wpływają na wyświetlanie reklam poz wskazaną lokalizacją.
W ustawieniach zaawansowanych lokalizacji (o ile Twoja kampania ma włączone wszystkie funkcje) możesz zmienić to ustawienie i ograniczyć wyświetlanie reklam tylko osobom znajdującym się na wskazanym przez Ciebie terenie.

Słowa kluczowe w kampanii

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Łukasz Emotikon: Szczęśliwy

Najlepiej wykorzystaj frazy "hotel katowice" bez dopisku oraz +hotel +katowice i porównaj po jakimś czasie różnice w kosztach konwersji, a następnie modyfikuj stawki w taki sposób, aby pozyskiwać jak najwięcej konwersji przy danym budżecie. Obserwuj też kolumnę "Wyszukiwane hasła" i dodawaj hasła powtarzające się w dopasowaniu ścisłym np: [hotel katowice] (ewentualnie wykluczaj, jeśli nie są adekwatne do Twojego biznesu).

________
Booguś