Obecnie 219 forumowiczów jest online
Obecnie 219 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rzekomy problem z połączeniem sieciowym w AdWords

N/A
# 1
N/A

Witam,

od kilku dni mam problem z dostaniem się do moich kampanii AdWords. Po zalogowaniu otwiera się główny panel, ale bez listy kampanii. Pojawia sie informacja "Wystąpiły problemy z połączeniem sieciowym. Próbujemy ponownie.", a na czerwonym tle wiadomość: "W wykonywanej przez Ciebie operacji wystąpił błąd. Jeśli próbujesz wprowadzić zmiany, mogły one nie zostać zapisane.Odśwież stronę, aby spróbować ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzać, wyloguj się z konta AdWords, a następnie zaloguj się ponownie i wróć na tę stronę". Ponowne logowanie nic nie daje. Moje łącze internetowa działa prawidłowo. Próbowałem również łączyć się za pomocą innych połączeń i jest to samo.

Próbowałem dzwonić na pomoc google, ale nie rozpoznaje mojego numeru klienta. Połączyłem się z kimś od nowych klientów i próbował mnie przełączyc do odpowiedniego działu, ale najpierw szczekaczka zaczęła gadać po angielsku, a potem po rusku. Na koniec mnie rozłączyło.
Pomoc na czacie nie uruchamiała się.

Czy wi ktoś o co chodzi, albo jak się dostać do pomocy google?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
września 2015

Dot.: Rzekomy problem z połączeniem sieciowym w AdWords

Najlepszy Współtwórca

Sptawdź może odpowiedź Karoliny udzielona w tym wątku rozwiąże Twój problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu:
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Sptawdź może odpowiedź Karoliny udzielona w tym wątku rozwiąże Twój problem.

N/A
# 3
N/A

Dzięki za podpowiedź. Ad-block w firefox'ie coś blokował. Dziwne, bo wcześniej był zainstalowany i wszystko działało, a ustawień nie zmieniałem. Wyłączyłem go na adwords i działa.

Dzięki.