Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenie opinii: Opinie z Miejsca Google w AdWords?

Student ✭

Cześć,

czy w rozszerzeniu opinii można umieścić opinie z Miejsca Google? Konto Moja Firma jest połączona z Google AdWords, ale widzę tylko możliwość ręcznego dodania.

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł W
listopad

Dot.: Rozszerzenie opinii: Opinie z Miejsca Google w AdWords?

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

w artykule pomocy AdWords nie ma informacji, że nie można dodawać opinii pochodzących z GMF. Link: https://support.google.com/adwords/answer/3236114?hl=pl

2017-11-26 17_25_16-AdWords.png

Możesz jedynie umieścić opinię ręcznie (zrzut powyżej) - nie ma możliwości automatycznego zaciągania opinii z GMF. Pamiętaj, że rozszerzenie opinii aktualnie nie jest dostępne w Polsce.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Paweł W
listopad

Dot.: Rozszerzenie opinii: Opinie z Miejsca Google w AdWords?

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

w artykule pomocy AdWords nie ma informacji, że nie można dodawać opinii pochodzących z GMF. Link: https://support.google.com/adwords/answer/3236114?hl=pl

2017-11-26 17_25_16-AdWords.png

Możesz jedynie umieścić opinię ręcznie (zrzut powyżej) - nie ma możliwości automatycznego zaciągania opinii z GMF. Pamiętaj, że rozszerzenie opinii aktualnie nie jest dostępne w Polsce.

Student ✭

Dzięki za odpowiedź!

Gdzieś mi umknęła informacja o dostępnych językach. Odpuszczam zatem ten temat na razie.

Najlepszy Współtwórca

Jak najbardziej skorzystaj z tego rozszerzenia. Często jest ono zatwierdzane - mimo, że jest w Polsce.

Dominik Myślak

Student ✭

Dzięki za odpowiedź! 

To może rzeczywiście skorzystam i zobaczę, czy mi zatwierdzą, i czy będzie się wyświetlać.