Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenie lokalizacji

Nowicjusz ✭ ✭

Hej,

mam pytanie jak dodać rozszerzenie lokalizacji. Prowadzę konto klienta, klient z tego co widzę ma założone Google Moja Firma i chciałbym dodać to rozszerzenie. Jakie kroki powinienem wykonać żeby to połączyć? Klikam na + Rozszerzenie i pokazuje mi się okno "Używaj miejsc z Google Moja Firma" i nie wiem co dalej w przypadku kiedy wizytówka jest utworzona i zweryfikowana tylko nie na mój adres e-mail...

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Andrzej M
2 tygodni(e) temu

Rozszerzenie lokalizacji

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Andrzej,

Właściciel wizytówki musi po prostu do dodać twój adres email do niej.

Opcja nr 2.

Kliknij dodaj rozszerzenie i zobaczyć to:

Capture.JPG

Tam wpisz adres osoby, na którą jest zarejestrowana wizytówka i poproś o akcaptację.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Andrzej M
2 tygodni(e) temu

Rozszerzenie lokalizacji

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Andrzej,

Właściciel wizytówki musi po prostu do dodać twój adres email do niej.

Opcja nr 2.

Kliknij dodaj rozszerzenie i zobaczyć to:

Capture.JPG

Tam wpisz adres osoby, na którą jest zarejestrowana wizytówka i poproś o akcaptację.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: Rozszerzenie lokalizacji

Najlepszy Współtwórca

Dodam tylko, że jeśli pod Swoim adresem email masz już x dodanych wizytówek - jesteś ich administratorem, to do nowej prócz dodania Ciebie jako administratora warto, żeby dodać etykietę - opcja na poziomie danej wizytówki - np. nazwa domeny. Potem na koncie w AdWords możesz wyszukać daną wizytówkę po filtrze > etykieta > wpisz daną etykietę

Screen Shot 07-03-18 at 10.58 AM.jpg

Dominik Myślak

Rozszerzenie lokalizacji

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Interesująca sztuczka :-)

Dzięki Dominik.