Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia objaśnień - kolejnośc

Nowicjusz ✭

hej.. w serchu pod kampanię ustawiłam rozszerzenia objaśnień. Sądziłam, że będą pojawiać się zgodnie z nr. pod którymi zostały zapisane... jak sam poradnik adwords wskazuje - kolejność ma znaczenieEmotikon: Mrugający... niemniej poszczególne objaśnienia pojawiają się losowo - jak to zmienić, ustawić na sztywno?

Z góry thx za podpowiedź

Wszechwiedzący ✭

Cześć Anna Emotikon: Szczęśliwy

Niestety nie ma możliwości ustawienia tego na sztywno. Nie są także znane dokładnie zasady decydujące o tym co, kiedy, w jakiej kolejności i czy w ogóle się pojawi. Wiadomo, że tym większa szansa na pojawienie się rozszerzenia im bardziej wpływa na klikalność reklamy - warto więc tworzyć teksty kreatywne i wyróżniające się. Zatem obserwowana przez Ciebie "losowość" jest najprawdopodobniej próbą określenia przez algorytm jaki układ rozszerzenia najbardziej wpływa na klikalność.

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Tak, stworzyłam kreatywne copy rozszerzeń, nawet kilkaEmotikon: Mrugający Każde jednak zakładało określną kolejność, tworzyło pewien ciąg myślowy, co w opisie tej opcji samo google sugeruje. Trudno... trzeba je przerobić.

Dzięki w każdym razie za info Boguś.