Obecnie 219 forumowiczów jest online
Obecnie 219 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia lokalizacji

Magister ✭

Witam,

Czy w zaktualizowanych rozszerzeniach lokalizacji nie ma możliwości wprowadzenia ręcznie lokalizacji firmy ? Nie chodzi mi tutaj o przejście na "Niezaktualizowane". Do kiedy będą funkcjonować stare rozszerzenia lokalizacji ? 

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: Rozszerzenia lokalizacji

Wschodząca Gwiazda
Hej,
też tak mam na nowych kontach- możliwość dodania rozszerzenia tylko z google miejsca.

Przy okazji wspomnę o jednym trochę niezbyt praktycznym rozwiązaniem, a mianowicie, żeby dodać lokalizacja google miejsce musisz być adminem konta gdzie google miejsca zostało utworzone.

Wschodząca Gwiazda

Faktcznie problem występuje gdy na tym samym koncie jest używany gmail, a nikt nie lubi udstępniać swojej prywatnej czy firmowej korespodencji elektronicznej. Rozwiązaniem jest przypisanie Miejsca Google  kliena do Naszego firmowego konta z potwierdzeniem weryfikacji własności przez klienta i wtedy w/w problem znika.

Pozdrawiam

Adam

Najlepszy Współtwórca

Wystarczy przełączyc się na "niezaktualizowane" i można dodać jeszcze po staremuEmotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
o.O ;]