AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia lokalizacji

Emerytowany Najlepszy Współtwórca
Jak dodać lokalizację, której nie rozpoznaje AdWords? Nie mogę dodać lokalizacji firmy znajdującej się w bardzo małej miejscowości. Domyślam się, że Map Maker pomoże lub jakieś inne sztuczki...wie ktoś jak sobie z tym poradzić?
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Rozszerzenia lokalizacji

Najlepszy Współtwórca
Oczywiście Map Maker pomoże. Należy uzupełnić braki na mapie lub naprawić błędy w danej miejscowości. Najczęstsze przyczyny problemów to: nieprawidłowy kod pocztowy, brak ulicy, budynku lub jego numeru. Po zatwierdzeniu zmian i ich publikacji na mapach AdWords umożliwia dodanie adresu (czasem trzeba odczekać kilka dni).

Dot.: Rozszerzenia lokalizacji

Emerytowany Najlepszy Współtwórca
Klient zatwierdził błędną lokalizację i przejął zarządzanie wpisując PIN. Popróbuję jeszcze z tymi korektami, w razie jakby co odezwę się na czacie G+. Przydałoby się później rozwinąć temat na forum wraz z edycją na Map Makerze.