Obecnie 255 forumowiczów jest online
Obecnie 255 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing i Rozmiar listy

Nowicjusz ✭

Witam, zbieram użytkowników odwiedzających moją witrynę przez tak google analytics. Oczywiście zapełnia się ilość użytkowników w sieci wyszukiwania i display ale nie mam pojęcia jakim cudem wypełnia się również lista YouTube. Sądziłem, że aby wypełnić listę użytkowników YouTube musi nastąpić aktywność wobec filmu lub kanału.

I jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje; dlaczego rozmiar listy sieci wyszukiwania i display różnią się znacznie ?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: baz b
sierpnia 2016

Dot.: Remarketing i Rozmiar listy

Wschodząca Gwiazda
Informacja o liście YouTube nie oznacza, że jest to lista remarketingowa z YouTube ale, że tą listę możesz kierować na YouTube, jeżeli utworzyć kampanie video. Różnica w ilości list remarketingowych na sieć wyszukiwania a na sieć reklamową (czy youtube) wynika z różnicy ważności okresu członkostwa na listach. Na listach kierowanych na sieć wyszukiwania członkostwo trwa maksymalnie 180 dni, a na sieć reklamową (youtube) to 540 dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: baz b
sierpnia 2016

Wschodząca Gwiazda
Informacja o liście YouTube nie oznacza, że jest to lista remarketingowa z YouTube ale, że tą listę możesz kierować na YouTube, jeżeli utworzyć kampanie video. Różnica w ilości list remarketingowych na sieć wyszukiwania a na sieć reklamową (czy youtube) wynika z różnicy ważności okresu członkostwa na listach. Na listach kierowanych na sieć wyszukiwania członkostwo trwa maksymalnie 180 dni, a na sieć reklamową (youtube) to 540 dni.

Nowicjusz ✭
Rozumiem, dziękuje za wyjaśnienie. Czyli de facto mogę przyjąć, że każdy kto trafi na moją witrynę z tagiem remarketingowym automatycznie trafia na każdą z list ? Czy nie jest to tak jednoznaczne ?

Wschodząca Gwiazda
Nie każdy. System stwierdza, czy odbiorca wykazał zainteresowanie serwisem i wtedy go umieszcza na listach remarketingowch.