Obecnie 228 forumowiczów jest online
Obecnie 228 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny i promowanie pojazdów.

Student ✭ ✭

Czy mogę w remarketingu dynamicznym reklamować Pojazdy? Wiem że w zakupah google promowanie pojazdów jest niedozwolone. Ale chodzi mi o Remarketing dynamiczny.

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Daniel K
września 2015

Dot.: Remarketing dynamiczny i promowanie pojazdów.

Wschodząca Gwiazda
Remarketing dynamiczny oparty jest o centrum sprzedawcy. Jeśli w GMC nie można promować pojazdów to zasada ta również dotyczy remarketingu dynamicznego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Nowicjusz ✭

Spróbuj alternatywnej opcji remarketingu dynamicznego.

Student ✭ ✭
Tzn?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Daniel K
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Remarketing dynamiczny oparty jest o centrum sprzedawcy. Jeśli w GMC nie można promować pojazdów to zasada ta również dotyczy remarketingu dynamicznego.

Wschodząca Gwiazda

Nie powinno być problemu - tu masz zasady i ograniczenia dla remarketingu https://support.google.com/adwordspolicy/topic/1626336?hl=pl .  Nie utworzysz po prostu reklamy typu "reklamy dynamiczne", do której wykorzystywane są  dane z Google Merchant, a w której reklamowanie pojazdów jest zabronione. Możesz mieć ewentulanie problem ze znakami towarowymi https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6118?hl=pl&ref_topic=16316 .

Adaśko