Obecnie 135 forumowiczów jest online
Obecnie 135 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy z listą produktów

Nowicjusz ✭

Witam,

W piątek ustawiłam 4 reklamy z listą produktów. Produkty w merchant center są zaakceptowane do wyświetlania, reklamy są odpowiednie, miejsca docelowe odpowiedie, słowa kluczowe odpowiednie, kampania aktywna... I zero wyświetleń. W narzędziu do wyszukiwania własnych reklam też nic mojego na podane słowa kluczowe nie da się znaleźć. Co jeszcze nalezy zrobić, by uzyskać wyświetlanie produktów w google? Proszę o pomoc.

Dot.: Reklamy z listą produktów

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Na początku kieruj reklamę na wszystkie produkty aby upewnić się że będą emitowane. Jeżeli będzie ok, możesz ograniczyć ich liczbę.

mer3.png

Sprawdż też czy nie masz zbyt niskich stawek maxCPC i czy kampania jest kierowana na odpowiednie język i państwo.

W Merchant Center sprawdź czy nie zaznaczyłaś:

mer.png

P.S. Co to znaczy, że dodałaś 4 reklamy? Reklamy z listą produktów automatycznie zawierają szczegóły odpowiednich produktów z Google Merchant Center także wystarczy jedna reklama na grupę reklam. Sprawdź czy wybrałaś odpowiedni typ kampanii:

mer2.png

Dot.: Reklamy z listą produktów

Nowicjusz ✭
Dziękuję za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy To, że dodałam 4 reklamy, miało znaczyć że dodałam 4 grupy reklam - każda zawiera jedną reklamę i jakąś konkretną grupę produktów. W jednej z nich dodałam wszystkie produkty, tak jak poleciłeś. Faktycznie w merchant center miałam zaznaczone to nieszczęsne pole, choć nie przypominam sobie, żebym to klikała... Resztę rzeczy, o których wspomniałeś mam ok. Mam nadzieję, że teraz wszystko ruszy. Dziękuję!