Obecnie 256 forumowiczów jest online
Obecnie 256 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy w rozszerzonej lokalizacji

Nowicjusz ✭ ✭

Dosyć proste pytanie.

Czy rozszerzona lokalizacja rozpatrywana jest z punktu widzenia całej miejscowości na którą skierowane są reklamy AdWords, czy konkretnego adresu ulicy w tej miejsowości pobranego z Google Maps?

Dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sławomir Z
września 2015

Dot.: Reklamy w rozszerzonej lokalizacji

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Kierowanie na rozszerzenie lokalizacji odnosi się do Rozszerzenia lokalizacji, czyli dokładnego adresu firmy.

Szczegóły tutaj.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Sławomirze napisz dokładnie o co Ci chodzi pytając o "rozpatrywanie".

Może Ci chodzić o sposób w jaki pokazywane jest rozszerzenie, albo dlaczego zostało ono pokazane. Rozszerzenie lokalizacji zostaje pokazane jeśli Internauta znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od Twojej lokalizacji.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Tak dokładnie chodzi mi o funkcję Kierowanie na rozszerzenie lokalizacji. Jeżeli moją lokalizacją jest na przykład Wrocław i wybrałem 3 Kierowania na lokalizację w promieniu 1, 3, i 5 km. I jednocześnie mam podany adres firmy we Wrocławiu. Dla każdego rozszerzenia lokalizację mogą przypisać wzrost lub zmniejszenie wielkości stawek. Interesuje mnie czy to rozszerzenie odnosi się do całego miasta Wrocław czy też punktem odniesienia jest adres firmy we Wrocławiu i rozszerzenie dotyczy 1 km w promieniu od adresu firmy and nie 1 km w promieniu od całego miasta Wrocław.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sławomir Z
września 2015

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Kierowanie na rozszerzenie lokalizacji odnosi się do Rozszerzenia lokalizacji, czyli dokładnego adresu firmy.

Szczegóły tutaj.