Obecnie 209 forumowiczów jest online
Obecnie 209 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy graficzne w formacie flash

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Mam pewne wątpliwości dotyczące reklam graficzny w formacie flash. Od 1 września tego typu reklamy nie są wyświetlana w google. Ale mogą zostać skonwertowane w html5, tylko jak sprawdzić czy dana reklama flash zostanie skonwertowana? W tabeli reklam pod moją reklamą mam napis: "reklama w formacie flash", co zgodnie z informacjami z pomocy adwords oznacza, że: "Jeśli zamiast informacji „Reklama Flash” widnieje „Reklama Flash/HTML5”, oznacza to, że AdWords jest w stanie skonwertować reklamę".

Czy to oznacza, że moja reklama nie będzie w ogóle wyświetlana, czy tylko w chromie?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklamy graficzne w formacie flash

Magister ✭
Zanim ktoś odpowie na twoje pytanie użyj tego narzędzia i przekonwertuj swoje reklamy Flash do HTML5 Emotikon: Szczęśliwy

https://developers.google.com/swiffy/

Dot.: Reklamy graficzne w formacie flash

Wschodząca Gwiazda
Bogna to oznacza, że samodzielnie musisz utworzyć reklamę w html5 i przesłać ją w panelu AdWords. Nie wszystkie reklamy flash można automatycznie przekonwertować na htlm5. Powodzenia. Adaśko