Obecnie 246 forumowiczów jest online
Obecnie 246 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy Displayowe - FEEDS

Nowicjusz ✭

Mam pytanie odnośnie:

https://www.pl.adwords-community.com/t5/Ustawienia-i-podstawy/Reklamy-displayowe-gt-Dynamiczne-rekla...

Parę dni temu zauważyłem reklamę takich sklepów jak Zalado.pl i Euro RTV AGD.

I w przypadku tego 1 mogę zrozumieć, że to sklep m-narodowy, to ten 2 jest typowym Polskim tworem, a jednak rego typu reklamy ma Emotikon: Szczęśliwy, wiec moje pytanie brzmi - w jaki sposób to działa, skoro nie było niby oficjalnej premiery googli?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklamy Displayowe - FEEDS

Wschodząca Gwiazda

tego typu reklamy można serwować mając odpowiednie oprogramowanie, które z tego co wiem nie jest zbyt skomplikowane. Osobiście nie zetknałem sie jednak z tym wiec nic wiecej nie moge na ten temat powiedziec

Magister ✭ ✭ ✭
Witam Kamilu,

trafne spostrzeżenie! Emotikon: Szczęśliwy Rozpoczęły się beta-testy na rynku polskim. Póki co są bardzo ograniczone, ale miejmy nadzieję, że tego typu reklamy będą wkrótce powszechnie dostępne na polskim rynku. Póki co trzeba sprawdzić ich funkcjonalność i różne ustawienia. Dam oficjalnie znać, jak tylko będę wiedziała coś więcej!

Pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭
Ok, czyli rozumiem, że da radę się załapać na Beta-testy Emotikon: Szczęśliwy?
Czy to raczej tylko dla dużych Emotikon: Szczęśliwy?

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

chwilowo czekam na informację, na jakiej zasadzie można skorzystać z beta-testu. Napiszę oczywiście, jak dostanę odpowiedź.

Pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭
Udało się może Emotikon: Szczęśliwy?
Bo widzę, że merlin.pl, też już ma Emotikon: Szczęśliwy

Magister ✭ ✭ ✭
Witaj Kamilu,

niestety nie mam dobrych wieści. Skorzystanie z beta-testu jest już teraz niemożliwe.
Produkt zostanie wkrótce oficjalnie wprowadzony na rynek, więc proponuję na chwilę obecną porządnie zapoznać się ze specyfiką produktu, zasadami funkcjonowania oraz warto skupić się także na przygotowaniu feedu, żeby być gotowym na oficjalny wprowadzenie, które nastąpi już niedługo.

Dzięki i pozdrawiam,
KarolinaP

Nowicjusz ✭
Hej,

powiedz mi proszę jak to w końcu jest.
Widzę nawet swoją konkurencję, która ma tego typu banery?

Czyli traktujecie firmy na zasadzie równych i równiejszych>

Magister ✭ ✭ ✭
Hej Kamilu!

Przykro mi, jeśli masz poczucie jakiejś niesprawiedliwości. Niestety nie do końca wiem, na jakiej zasadzie były wybierane konta do testów. Wydaje mi się, że użytkownicy, którzy proaktywnie kontaktowali się z Zespołem Pomocy AdWords i wyrażali chęć wypróbowania reklam, przechodzili przez proces rejestracji do testu. Nie znam kryteriów wyboru, ale przypuszczam, że tak mogło być. Tak czy inaczej testy i tak odbywają się przy bardzo ograniczonym ruchu.

Pozdrawiam,
KarolinaP