Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklamy AdWords

Nowicjusz ✭

Witam.

Mam następujące pytanie. Po jakim czasie od dodania moje reklamy będą widoczne?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklamy AdWords

Najlepszy Współtwórca

Reklamy w sieci wyszukiwania atwierdzane sa bardzo szybko. Większość wyświetla się zaraz po dodaniu do kampanii.jeśli jakas rekama wzbudza wątpliwość oczekuje na "ręczne sprawdzenie" lub zoztaje oznaczona podczas dodawania jako potencjalnie niezgodna z Zasadami i jest możliwośc poproszenia i weryfikacje lub rozpatrzenie wyjatku.

Dłużej sprawdzane i akceptowane są reklany skeirowane do sieci reklamowej (zwłaszcza reklamy graficzne). Tu czas może sięgać od kilku godzin do kilku dni. Reklamy wyłapane przez system jako potencjalnie niezgodne (z uwagi na zbieg słów) czekały u mnie na akceptację ok 7 dni.

Dot.: Reklamy AdWords

Student ✭ ✭ ✭

Dodam jeszcze, że gdykreacje kierowane na sieć reklamową mają status "w trakcie sprawdzania" powyżej 3 dni, można kontaktować bezpośrednio z panelu w Gogole Adwords z supportem Google. Z doświadczenia wiem, że wówczas problem rozwiązywany jest bardzo szybko.

Z supportem Google AdWords skontaktujesz się najeżdżając na "dymek" przy statusie reklamy "w trakcie sprawdzania".

Michał Bryś