Obecnie 286 forumowiczów jest online
Obecnie 286 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama na mapie

Nowicjusz ✭

Co zwiększa prawdopodobieństwa, że reklama na mapie się wyświetli? Dodam, że w reklamach mam dodane rozszerzenia lokalizacji, uzupełnione informacje na wizytówce, kieruję reklamy na dane miasto, zwiększyłam też tam stawki. Czy coś jeszcze mogę uczynić? Emotikon: Szczęśliwy

Dot.: Reklama na mapie

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Spróbuj w ustawieniach kampanii zmienić - Metoda wyświetlania na Przyśpieszone
Warto potestować różne stawki według lokalizacji - nie bać się na początek wysokiej stawki a następnie ją obniżać.
Kontroluj przeglądanie historii kliknięć (typ kliknięcia): Kampanie > Grupy reklam > Reklamy lub Słowa kluczowe. Następnie kliknij ikonę segmentu i wybierz Typ kliknięcia.

Dot.: Reklama na mapie

Profesjonalista ✭ ✭
Stawka oraz jakość słów kluczowych ma olbrzymie znaczenie na wyświetlanie reklam oraz lokalizacja w jakiej osoba wyszukująca się znajduje w zależności od metody kierowania reklam.

Stawki owszem, mają znaczenie, ale jest też jakość i kontekst.
Więcej: https://support.google.com/adwords/answer/7040605?co=ADWORDS.IsAWNCustomer%3Dtrue&oco=0
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz