Obecnie 170 forumowiczów jest online
Obecnie 170 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama graficzna - usunięcie jednego rozmiaru

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam,

Stworzyłem reklamę graficzną dla kampanii remarketingowej. Jednak na jednym z rozmiarów ucina mi hasło reklamowe, chcę usunąć ten rozmiar tak aby reklama w tym rozmiarze się nie wyświetlała. Jak to zrobić?

Odpowiedź eksperta 3verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil B
września 2015

Dot.: Reklama graficzna - usunięcie jednego rozmiaru

Wschodząca Gwiazda
już widze problem, wybrałeś projekt klasyczny, a on nie ma checboxa ani nie tworzą sie wszystkie rozmiary osobno, masz dwa wyjścia, albo wybrać inny projekt ablo edytowac ten rozmiar który Ci nie pasuje i naprawić jego tekst

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
zaznacz daną reklamę, następnie kliknij edytuj i usuń - jak na screenie http://i.imgur.com/4UB0Awq.png

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Z tym, że ja nie mam możliwości zaznaczenia konkretnej wielkości reklamy. Mam cały zestaw reklam i z tego panelu mogę usunąć wszystkie albo żadnej. 

na forum.png

Wschodząca Gwiazda
o tym w pierwszym poście nic nie napisałeś Emotikon: Mrugający, a jak je utworzyłeś?
może przy tworzeniu da rade odznaczyć któryś rozmiar?

Wschodząca Gwiazda
Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie edycja całego pakietu. Wybranie odpowiedniego rozmiaru i poprawienie położenia napisu w tym banerze, który źle się wyświetla. Pamiętaj, że położenie elementów możesz przesuwać i będzie to niezależne dla danego banera. Nic nie zmieni w innych. Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Reklamę stworzyłem za pomocą panelu: reklama -> reklama graficzna, w nim chyba nie mogę przesuwać położenia tekstu.

Czy w jakiś sposób mogę usunąć tylko tą jedną reklamę?

Wschodząca Gwiazda
możesz edytować - najeżdżasz na wybrany projekt i klikasz edytuj - http://i.imgur.com/NVyD2TS.png , ale to oczywiście dotyczy nowego projektu, ze starym raczej już nic nie zrobisz. Trochę też dziwne, ze nie masz utworzonych oddzielnych reklam dla każdego rozmiaru - u mnie tak jest.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Tak, o tym wiem, korzystam z tego panelu, jednak nie widzę w nim możliwości usunięcia konkretnej wielkości reklamy albo zmiany położenia napisów.

Nie wiem czy ma to znaczenie ale kampania przygotowywana jest pod remarketing.

Najlepszy Współtwórca
po edycji możesz podejrzeć zapewne jak wyglądają wszystkie rozmiary i powinieneś móc odznaczyć checkboxem
Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
właśnie to robiłem, checboxa nie ma w podsumowaniu, ale jak już utworze to na karcie reklamy mam każdą oddzielnie, moze spróbuj utworzyć reklamy jeszcze raz Kamilu
remakreting nie ma tu znaczenia

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

No właśnie nie ma u mnie checkboxa

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil B
września 2015

Wschodząca Gwiazda
już widze problem, wybrałeś projekt klasyczny, a on nie ma checboxa ani nie tworzą sie wszystkie rozmiary osobno, masz dwa wyjścia, albo wybrać inny projekt ablo edytowac ten rozmiar który Ci nie pasuje i naprawić jego tekst

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Właśnie, projekt zrównoważony też tego nie ma. Z tego co widzę to osobno tworzą się tylko w "Zoptymalizowanym projekcie"