Obecnie 325 forumowiczów jest online
Obecnie 325 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama graficzna - projekt zróżnicowany

Nowicjusz ✭ ✭

Tworzyłam reklamy graficzne dla swojej kampanii i wśród proponowanych projektów miałam projekt zróżnicowany, który wybrałam dla kilku grup reklam. Kiedy dziś chciałam dodać do tej samej kampanii kolejną grupę reklam miałam tylko dwa proponowane projekty, pr minimalistyczni i pr panelowy (wczoraj propozycji było więcej i był wśród nich projekt zróżnicowany). Chciałabym żeby wszystkie reklamy były na tym samym projekcie, co można zrobić żeby znów się pojawił?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Reklama graficzna - projekt zróżnicowany

Wschodząca Gwiazda
Bo zamiast kliknąć w galerie reklam graficznych wybrałaś / wybrałeś (bo nie wiem jak sie odnieść do formy pisanej i nicku profilu) reklama graficzna.

Wejdź do utworzonej grupy reklam i kliknij dodaj reklamę > galeria reklam (reklama do celów ogólnych) .

Nowicjusz ✭ ✭
Zrobiłam tak jak napisałaś, ale wśród wyświetlonych szablonów też nie mam tego, którego używałam wczoraj.
Wczoraj reklamy tworzyłam wchodząc w dodaj reklamę > reklama graficzna i tam mamy do wyboru dwie możliwości można przesłać reklamę albo utworzyć. Ja wybierałam utwórz i miałam wtedy propozycję projektów (wczoraj kilka, dziś dwa), ale nie ma tak jak w galerii reklam przycisku pokaż więcej, więc jestem skazana na to co się wyświetli.
Nie wiem czemu dziś nie mam tamtego projektu - wszystko robiłam tak samo i podałam ten sam adres przy tworzeniu reklamy.

Wschodząca Gwiazda
Ewentualnie jak bardzo ci na tamtym szablonie zależy to skopiuj reklamy z tej grupy w której już działają do nowej grupy i zrób ich edycję. Zachowasz szablon, a zmienisz grafiki czy teksty pod nową grupę.

Nowicjusz ✭ ✭
ok, tak właśnie zrobię, dzięki (nawet nie wiedziałam, że można kopiować reklamyEmotikon: Szczęśliwy