Obecnie 349 forumowiczów jest online
Obecnie 349 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Reklama graficzna na gmail-u

Wschodząca Gwiazda

Witam,

chciałem zapytać o dostępność reklamy graficznej na gmail-u( coś jak to http://d.pr/i/uQuX ) zakładałem, że jest to dosępne w niektórych krajach, nie u nas, ale znajomi mi własnie oznajmił, że widzał taką reklame polskiej firmy(bez zagranicznych oddziałów) stąd moje pytanie czy to moze już jest dostępne?

z góry dzieki za pomoc

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: maciekef
września 2015

Dot.: Reklama graficzna na gmail-u

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Z artykułu wynika, że jest to w fazie testów w USA od 2011. Nie słyszałem, żeby w PL coś takiego było oficjalnie wprowadzone ale możliwe, że pojedyncze firmy zostały dopuszczone do testowania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Z tego co widzę, to są widżety stron powiązanych z Google+

Wschodząca Gwiazda

dzięki Krzyśku za tą informacje, o tym też nie wcześniej nie wiedziałem, jednak mi chodzi o te http://d.pr/i/XSwJ - w tym wypadku hostgatora, jak widzisz to o czym piszesz jest powyżej reklamy

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: maciekef
września 2015

Z artykułu wynika, że jest to w fazie testów w USA od 2011. Nie słyszałem, żeby w PL coś takiego było oficjalnie wprowadzone ale możliwe, że pojedyncze firmy zostały dopuszczone do testowania.

Magister ✭ ✭ ✭
Witam!

Tak, jak napisał Krzysztof, mogę potwierdzić, że reklamy graficzne w Gmailu są póki co w fazie beta w kilku krajach. Niestety Polski nie ma na liście, więc musimy poczekać. Dam znać, jeśli pojawią się jakieś nowe informacje w tym temacie.

Pozdrawiam!
KarolinaP

Wschodząca Gwiazda
hej
wiadomo coś nowego? bo widze coraz więcej polskich firm używających tej formy reklamy

Wschodząca Gwiazda
Testy beta trwają nawet w USA . Maćku czekaj cierpliwie, aż wujek Google oficjalnie rzuci temat. A to co widzisz, to pewnie wybrańcy w Polsce też dostali możliwość testowania tej formy reklamy pod czujnym okiem opiekunów.

Wschodząca Gwiazda
Reklamy na gmailu są już w Polsce dostępne od jakiegoś miesiąca, ale nie dla wszystkich. Można powiedzieć, że to produkt Premium. Dostępny jest dla kont, które mają przyznane kredytowanie. Usługa ta sama w sobie jest niezależna od Adwords i ma własny panel i szablony w jakich tworzy się reklamy. Najlepiej w tym temacie kontaktować się z Google za pośrednictwem kont Adwords.