Obecnie 260 forumowiczów jest online
Obecnie 260 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raportowanie Adwords dla innych języków

Student ✭ ✭

Potrzebuję regularnie generować standardowe raporty Adwords dla osób innojęzycznych. Niestety każdy tworzony raport ma polskie nagłówki. Zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Prawdopodobnie należy zmienić język panelu Adwords i wtedy raporty będą miały nagłówki w danym języku. Jeśli jednak wrócę z ustawieniami do języka polskiego to czy system nadal będzie wysyłał klientowi raporty w języku obcym? Czy ktoś może już "przerobił temat" i może się podzielić doświadczeniem....?

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
października 2015

Dot.: Raportowanie Adwords dla innych języków

Wschodząca Gwiazda
Może po prostu stwórz nowe konto z angielskim interfejsem, podepnij je do MCK i to konto wykorzystuj do wysyłania raportów?
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kasia I
października 2015

Wschodząca Gwiazda
Może po prostu stwórz nowe konto z angielskim interfejsem, podepnij je do MCK i to konto wykorzystuj do wysyłania raportów?
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
U mnie w takich przypadkach sprawdza sie generowanie raportow z wykorzystaniem Google Drive Sheets wraz z dodatkiem Supermetrics https://goo.gl/rpJRFc
Po wygenerowaniu raportu, tj. pobraniu danych z serwera, szablon przerzuca dane do odpowiednich arkuszy jezykowych, ktore potem sa dystrybuowane do wlasciwych osob.

Student ✭ ✭
Maciej dzięki - ale ten link pokazuje 404... Emotikon: Smutny

Wschodząca Gwiazda
Kasia spróbuj raz jeszcze bo u mnie link działa.

Student ✭ ✭
A rzeczywiście - teraz działa Emotikon: Szczęśliwy