AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 195 forumowiczów jest online
Obecnie 195 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raport Adwords

Student ✭

Witam,

Mam pewien problem z raportami, a mianowicie chciałbym generować cykliczne raporty wysyłane na maila ( poprzedni miesiąc, wysyłka pierwszy dzień bieżącego miesiąca ). Zdefiniowałem sobie wszystko w zakładce raporty ( odpowiednie kolumny ) i wszystko ładnie się generuje z wyjątkiem podsumowanie na końcu tabeli np. łączna liczba kliknięć, łączny koszt itd..

 

Mogę zdefiniować raport na poziomie grupy reklam, kampanii, słów kluczowych, ale wtedy nie mogę wykluczyć niektórych kolumn ( kilka podstawowych ) i raport nie wygląda dokładnie tak jak chce.

 

Macie jakieś pomysły?

 

Dzięki.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Raport Adwords

Wszechwiedzący ✭

Cześć Łukasz Emotikon: Szczęśliwy

Myślę, że ratunkiem dla Ciebie jest Google Data Studio, które niedługo będzie dostępne w Polsce. Pozwoli nie tylko na większe modyfikacje prezentowanych danych niż standardowy raport AdWords, ale także wszystko dużo ładniej wygląda.

 

________
Booguś