Obecnie 170 forumowiczów jest online
Obecnie 170 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pytanie o opanowanie AdWords

Nowicjusz ✭ ✭

Witam. Chciałbym się dowiedzieć np. tego, co właściwie mamy rozumieć pod pojęciem "usuniętych reklam". To o co mi chodzi, dla ułatwienia zaznaczam na obrazku niżej:

"łącznie - wszystkie oprócz usuniętych reklam video"

http://i.imgur.com/WbImg9W.png

I jeszcze drugie takie pytanie na koniec. Możecie mi powiedzieć w jaki sposób mógłbym nauczyć się czytać ten cały interfejs Google AdSense? Tylko plisss, nie mówcie, że "z samouczka". Póki co nie rozumiem praktycznie niczego co znajduje się na stronach AdWords. Nie umiem czytać statystyk, nie wiem do czego się odnoszą i co sobą znaczą. Nic tam dla mnie nie jest zrozumiałe z racji używania "dziwacznych sformułowań" przez Google, które nam nic nie mówią. Dokładnie tak jak przykład powyżej. Gdzie mógłym się dowiedzieć czegoś na temat interfejsu i nomenklatury AdWords?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Pytanie o opanowanie AdWords

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Nomenklatury trzeba się po prostu nauczyć. To nie jest trudne, a tym bardziej niezbędne byś rozumiał co robisz na koncie AdWords. Polecam Ci support, gdzie znajdziesz wszystkie informacje jakich szukasz.

Natomiast to o co pytasz.

Zwróć uwagę na przycisk pod zakładką Reklamy "Wszystkie reklamy wideo oprócz usuniętych" - klikając w ten przycisk możesz wybrać z kilku opcji. Możesz wybrać wszystkie reklamy, wszystkie aktywne itp. Taka funkcjonalność daje Ci możliwość podejrzenia wyników dla poszczególnych reklam, które są aktywne, kiedyś działały, ale je usunąłeś itp.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭
Witaj. Odnośnie ostatniego - reklamy usunięte, czyli takie, które sam zdecydowałem się usunąć w trakcie trwania kampani? Wstrzymać, tak?

Najlepszy Współtwórca
Trochę złe pytanie. Jak najbardziej Ty mogłeś usunąć te reklamy, bądź ktoś inny z dostępem np. administracyjnym, bądź menadżer konta.
Dominik Myślak