Obecnie 274 forumowiczów jest online
Obecnie 274 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ps. stosuje Wyszukiwane hasła generujące wyświetlenia

[ Edytowane ]
777
Student ✭

Witam

w jaki sposób mogę sprawdzić wyszukiwane hasła, które generują wyświetlenia bez kliknięć? Pozdrawiam

Ps. stosuje typ dopasowania słów kluczowych: przybliżone.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Ps. stosuje Wyszukiwane hasła generujące wyświetlenia

[ Edytowane ]
777
Student ✭

Dzięki jednak nie znalazłem odpowiedzi na pytanie. Szukam sposobu na poznanie, następnie wykluczenie wyszukiwanych haseł, które generują wyświetlania zaniżając CTR mam na myśli inne wyszukiwane hasła co można zrobić? Nie znalazłem odpowiedzi i konkretnego rozwiązania poza zastosowaniem ścisłego typu dopasowania, którego chciałbym uniknąć. Dodam, że inne wyszukiwane hasła generują kliknięcia oraz praktycznie wszystkie wyświetlenia. 

Najlepszy Współtwórca
777 wydaje mi się, że uzyskałeś odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy maciek napisał, że niestety nie można poznać tych fraz - nie zależy to już od nas.
Dominik Myślak

777
Student ✭
hmm już teraz widzę wszystkie wyszukiwane hasła. Widocznie trzeba poczekać kilka godzin. Szkoda, że nie pokazuje słów, które nie wygenerowały kliknięcia. Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca
Czasem to trwa do 7 dni zanim pojawią się pierwsze dane z wyszukiwanych fraz, dlatego wcześniej warto przejrzeć narzędzie propozycji fraz i wykluczyć frazy oraz zerknąć w search console.

Czasem zdarza się, że raport wyszukiwanych fraz pokaże frazy, które mają wyświetlenia, a nie było kliknięć, ale są to znikome dane biorąc pod uwagę wszystkie wyszukiwane frazy.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
777
Student ✭

Jeszcze mam pytanie. Tworzę reklamę, która zawiera w treści słowo kluczowe, czy tytuł również powinien zawierać te słowo, aby uzyskać lepszy wynik dla Trafność reklamy: Przeciętnie?

Rozumiem, że główny czynnik to CTR oraz właśnie słowa w treści reklamy.

Najlepszy Współtwórca
W reklamie powinno pojawić się słowo kluczowe. Gdzie je umieścisz, to już kwestia skuteczności danych reklam. Często skuteczność i klikalność jest większa jeśli w nagłówku jest słowo kluczowe, ale musisz pamiętać również o tym, by się wyróżnić pośród konkurencji.

Poczytaj sobie jeszcze o Wyniku Jakości w suporcie.
Dominik Myślak