Obecnie 254 forumowiczów jest online
Obecnie 254 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przywitanie i Pytanie ;)

Nowicjusz ✭

Cześć jestem pierwszy raz na forum więc Witam wszystkich serdecznie.

Mam takie pytanko Emotikon: Szczęśliwy nurtuje mnie zagadnienie odnoście kierowania na tematy w sieci reklamowej , mianowicie przykładowo chcę wykluczyć jakąś kategorie np. dom i ogród to czy wybierając całą kategorie wszystkie podkategorie też są automatycznie wykluczane? czy należny każdą z podkategorii dodawać pojedynczo?

jeśli podkategorie są wykluczane automatycznie to co można zrobić w przypadku kiedy chcę jakąś podkategorie pozostawić?

• Przykład Wykluczam np.Ubezpieczenia ale chce pozostawić ubezpieczenia komunikacyjne.

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Rafał B
września 2015

Dot.: Przywitanie i Pytanie ;)

Wschodząca Gwiazda
Witaj na forumEmotikon: Szczęśliwy
Tak więc, jeżeli wykluczysz kategorie, to tym samym wszystkie jego podkategorie.
Jeżeli chcesz zostawić jedną podkategorię to musisz wykluczać każdą podkategorię(bez tej którą chcesz zostawić oczywiście) z osobną a nie całą kategorię.

Pozdrawiam,
Maciek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Rafał B
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Witaj na forumEmotikon: Szczęśliwy
Tak więc, jeżeli wykluczysz kategorie, to tym samym wszystkie jego podkategorie.
Jeżeli chcesz zostawić jedną podkategorię to musisz wykluczać każdą podkategorię(bez tej którą chcesz zostawić oczywiście) z osobną a nie całą kategorię.

Pozdrawiam,
Maciek

Nowicjusz ✭
Dzięki Wielkie wszystko jasne.

Pozdrawiam,
Rafał