AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Próbna wpłata 10 zł, info: Saldo się wyczerpało - 0 wejść 0 transakcji

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Hej, no mam taki dylemacik, bo chciałem sobie wypróbować adwords, wpłaciłem wczoraj 10 zł i mam informację, że Saldo się wyczerpało Reklamy się nie wyświetlają, ponieważ Twoje saldo się wyczerpało. Aby ponownie wyświetlać reklamy, wpłać odpowiednią kwotę na konto.

Transakcje: Nie masz jeszcze żadnych transakcji. W panelu reklamy wszystko na 0.
Czy doszła kasa? Czy za mało wpłaciłem? O co chodzi?
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Próbna wpłata 10 zł, info: Saldo się wyczerpało - 0 wejść 0 tran

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

pieniądze na konto wpłaciłeś poprzez przelew bankowy(płatność ręczna) czy przez kartę kredytową bądź debetową (płatność automatyczna)?

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

przelew bankowy

cześć

Magister ✭ ✭ ✭

W przypadku przelewu bankowego pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 2-5 dni roboczych.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

tak sądziłem, bo mi od razu regulamin banku wyskoczył,  ale musiałem się upewnić dla spokoju ducha,

dzięki

Najlepszy Współtwórca

Nie wiem jak w przypadku płatności przelewem, ponieważ daaaawno ich nie robiłem, ale w przypadku płatności kartą minimalna wartość wpłaty to 40 zł.

Poczekaj jeszcze parę dni, jak sugeruje Tomek i jeśli reklamy nie zaczną się wyświetlać (sprawdź przedział dat na koncie, czy jest dobrze ustawiony), to dopłać środki, bo może tu również potrzebne jest minimum. 

Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭ ✭

z tego co wyczytałem to dzienne minimum było około 3,6 zł a minimum miesięczne 100 zł z zastrzeżeniem, że jeżeli środki wyczerpią się wcześniej, wtedy nastąpi automatyczne wyłączenie reklamy. No w sumie logiczne. Także wniosek prosty, nawet zasilenie konta 10 zł powinno pozwolić na puszczenie reklamy. Potem ustawiłem na godziny nocne i cena podskoczyła do 5,6 za dzień.

ok, jest wpłata: Google AdWords: otrzymaliśmy Twoją płatność za domenę

alert: Wykryliśmy na Twoim koncie poważny problem.
Twoja reklama może się nie wyświetlać.

Twoja reklama przestała się wyświetlać, ponieważ na Twoim koncie skończyły się środki.

Dokonaj płatności, aby Twoja reklama mogła znów zacząć się wyświetlać. 

Niemniej jednak wszędzie zero:

Obejrzenia: 0

Kliknięcia: 0 

aha.. ale jest plusik, 

Pozostałe środki
10,00 zł !!!

Czyli kasa jest na koncie, ale nie puszcza. Zrobiłem jeszcze przelew na 40 zł, czyli w sumie 50 zł, powinno puścić

he.. ale ja też jestem dobry, skoro mam ustawione godziny nocne, a te 10 zł wpłynęło rano, to powinno puścić dziś wieczorem nawet przy 10 zł na koncie. No ale nic, zanim zaksięguje to i tak sprawdzę czy wskoczy.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Przy 50 zł też pojawia się informacja, że 

Saldo się wyczerpało - Reklamy się nie wyświetlają, ponieważ Twoje saldo się wyczerpało. Aby ponownie wyświetlać reklamy, wpłać odpowiednią kwotę na konto. 

Jaka jest odpowiednia kwota?

Dot.: Próbna wpłata 10 zł, info: Saldo się wyczerpało - 0 wejść 0 tran

Magister ✭ ✭ ✭

Hej,

zapoznaj się z poniższym wątkiem na forum: https://goo.gl/gk1Xg4

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

jestem po rozmowie z konsultantem i rozwikłaliśmy. Pod względem technicznym wszystko jest ok, konsultant poprosił mnie o adres strony, sprawdził i stwierdził, że kampania jest aktywna i problem może leżeć w ustawieniach. Rozszerzyłem lokalizację, godziny i pobawiłem się nazwą produktu i jak nie wystrzeli... 2 kliknięcie i zjadło 2,2 zł.

Chyba nigdy nie byłem tak szczęśliwy z wydanych pieniędzy Emotikon: Szczęśliwy