Obecnie 244 forumowiczów jest online
Obecnie 244 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problemy z GTM

Nowicjusz ✭

Witam,

mam problem z generowanymi kodami w GTM. Kilka kodów GTM udało mi się poprawnie wkleić. Niestety ostatnio (od ok. miesiąca) mam z tym problem. Wszystko robię tak jak wcześniej (nawet kilka razy znów korzystałam z samouczka 'krok po kroku', by nie mieć co do tego wątpliwości. Od jakiegoś czasu link z kodu GTM przekierowuje na stronę z błędem (404) - zrzut ekranu pod spodem. Dlaczego tak się dzieje? Dodam tylko, że te działające prowadzą do 'pustej' 'czystej' strony.

Może powinnam zakładać konta na innych adresach mailowych i dopiero podłączać pod główne? Do tej pory robiłam to bez problemu na jednym koncie dla różnych stron (podobnie jak w MCK dla AdWords).

Ile można obsługiwać stron na jednym koncie GTM?

Bardzo proszę o pomoc.

blad-gtm.png

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Małgorzata C
września 2015

Dot.: Problemy z GTM

Wschodząca Gwiazda
Prawdopodobnie kontener jest pusty, a GTM nie lubi być pusty Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Dodaj jakiś tag, np GA i powinno być w porządku. Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda
Czy ten identyfikator kontenera jest na pewno prawidłowy - tzn. czy kontener nie został usunięty z konta?
Jak wkleisz kod kontenera na stronie to co pokazuje Tag Assistant?
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Zrzut ekranu:

gtm-blad.jpg

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Małgorzata C
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Prawdopodobnie kontener jest pusty, a GTM nie lubi być pusty Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Dodaj jakiś tag, np GA i powinno być w porządku. Adaśko

Nowicjusz ✭

Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy Bardzo Mądra Ja - rzeczywiście wcześniej zawsze przed umieszczeniem GTM w kodzie już miałam przygotowany z tagiem UA... Ech... Jeszcze raz ogromne dzięki. Działa Emotikon: Bardzo szczęśliwy