AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 82 forumowiczów jest online
Obecnie 82 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem ze zmianą ustawień z http na https

Student ✭

Witam, ostatnio wykupiłem do strony certyfikat SSL, ale nie moge na koncie Analytics zmienić w ustawieniach http na https - od kliku dni wyskakuje "wewnętrzny błąd". A ja prawdopodobnie przez to na stronie mam błąd w ładowaniu źródeł na stronie. Jak to zmienić?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem ze zmianą ustawień z http na https

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Ustawienia protokolu HTTP/HTTPS mozesz zmienic z poziomiu Administratora -> Usluga -> Ustawienia uslugi i na samym dole zatwierdzic akcje przyciskiem Zapisz.

Jesli masz wyszarzona opcje to oznacza, ze nie masz wystarczajacych praw do dokonania tej zmiany na swoim koncie uzytkownika.

Jesli masz mozliwosc zmiany/edycji protokolu, a wyskakuje Tobie komunikat o wewnetrznym bledzie, polecam sie wylogowac i usunac pamiec podreczna przegladarki. Powinno pomoc.

Dot.: Problem ze zmianą ustawień z http na https

Student ✭
Witam, uprawnienia mam. Czyściłem i zmieniałem przeglądarki, cały czas mam błąd wewnętrzny. Może wraz z przejściem na https jeszcze coś powinienem przestawić (czy tylko domyślny URL na https?)?
Pozdrawiam