Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z wyświetlaniem linków spnsorowanych

Student ✭

Witam

Sprawdzając wyświetlanie reklam w narzędziu google adwords: Podgląd i diagnostyka rekalm

wyświetla się taki komunikat (jak widać na w załączonym linku). Zastanawiam się czy to błąd systemu adwords czy coś jest namieszane w kampanii ?

https://www.dropbox.com/sh/ym964tyy0u2bb1u/AACkUgFxBG9wC-ikNhLXTj_Ga?dl=0

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil M
września 2015

Dot.: Problem z wyświetlaniem linków spnsorowanych

Student ✭
taj, są ale ostatnio bardzo mało i nie wiem czy możliwe że linki sponsorowane podpieły się do list remarketingowych ?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Z tego co widzę to testujesz grupę reklam, która służy przy remarketingu. Zapewne kampania działa poprawnie...

Masz wyświetlenia i kliknięcia w tej grupie reklam?
Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamil M
września 2015

Student ✭
taj, są ale ostatnio bardzo mało i nie wiem czy możliwe że linki sponsorowane podpieły się do list remarketingowych ?

Najlepszy Współtwórca
Na pewno grupa reklama sama się nie podpięła do list. Ktoś musiał to zrobić.

Możliwe, że listy są za małe i dlatego nie są wyświetlane.

Sprawdź w zakładce narzędzia >> Historia zmian kto dodał do grupy reklam kierowanie na listy remarketingowe i będziesz wiedział co się stało.

Jeśli ktoś dodał do tej grupy listy remarketingowe to jest to już remarketing, czyli specyficzna kampania na użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę www. W zależności od ustawien będą się wyświetlały tylko tym użytkownikom ze sprecyzowanej listy remarketingowej (list remarketingowych).

Jeśli to miała być klasyczna kampania na sieć wyszukiwania to usuń to kierowanie na listy remarketingowe.
Dominik Myślak

Student ✭
sprawdzam teraz i dalej jest:

Twoja reklama nie jest wyświetlana dla słowa kluczowego magazine couture ( Linki sponsorowane > Grupa reklam LS 1 )
Reklama nie może być wyświetlana użytkownikom, których nie ma na listach remarketingowych dodanych do tej grupy reklam.

a sprawdzam to po otwarciu kampanii linków sponsorowanych Emotikon: Smutny czy możliwe że w jakiś dziwny sposób połaczyły się listy remarketingowe z linkami spon. ?

czy możecie podać jak to sprawdzić ?

Student ✭
Dzięki pogotowie, faktycznie ktoś wprowadził kierowanie na "wszystkich użytkowników którzy odwiedzili stronę" z list remarketingowej...

pozdrawiam
KM

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

same na pewno się nie połączyły

o widzę, że już znalazłeś przyczynę... a miałem wklejać Ci po kolei gdzie wchodzić Emotikon: Szczęśliwy

Wejdź w Narzędzia >> Historia zmian i poszukaj (ustaw zakres dat) kto wprowadzał takie zmiany...  jeśli nie tylko Ty masz dostęp do konta to będziesz wiedział komu zwrócić uwagę Emotikon: Szczęśliwy  

a jeśli macie jeden login to chociaż dzień i godzinę będziesz znał zmiany...     widzę, że mistrz YODA się we mnie obudził
Dominik Myślak