Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z skonfigurowaniem grupy reklam

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Cześć.

Pierwszy raz tworzę kampanię reklamową w adwords i niestety potrzebuję pomocy.

Z pierwszym etapem kampanii sobie poradziłem ale w drugim etapie mam problem. Otóż po załadowaniu "Skonfiguruj grupy reklam" nic się nie dzieje (print screen 1). Próbowałem dodać przez panel klikając "utwórz grupę reklam" (print screen 2) ale niestety efekt podobny (print screen 3).

Co robię źle?
1.png12.png23.png3

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem z skonfigurowaniem grupy reklam

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

na początek wyczyść pamięć podręczną oraz pliki cookies przeglądarki.

Instrukcja: http://bit.ly/2ImkwoF (Chrome)

Instrukcja:  https://mzl.la/2yBR4eN (Firefox)

Jeśli powyższe kroki nie pomogą. Spróbuj zalogować się w trybie incognito.

Nowicjusz ✭

Faktycznie problem był po stronie przeglądarki. Jej czyszczenie nic nie pomogło. W trybie incognito również nie działa. Dopiero przez Microsoft Edge udało się skonfigurować kampanię Emotikon: Szczęśliwy
W ogóle dziwna sprawa bo cześć elementów nie ma chromie natomiast w egde są (np ta konfiguracja grupy reklam) i odwrotnie część elementów się nie pojawia w edge za to są w chromie.
Mimo wszystko dzięki za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hejka,

Czasami tez nowy interfejs troche kuleje. W razie problemow mozna probowac na starym. Poki sie jeszcze da Emotikon: Mrugający

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

właśnie! jak go przełączyć?

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Prawy gorny rog w ktoryms z menu.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Najlepszy Współtwórca

Niestety musisz zacząć się przyzwyczajać do nowego, bo już za chwilkę będziemy mogli korzystać tylko z niego Emotikon: Smutny

Dominik Myślak