Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z przneiesieniem usługi

Nowicjusz ✭

Witam, mam problem na moim kocie Analitics mam utworzonych kilika różnych subkont pod które podpięte jest wiele usług. Utowrzyłem nowe subkonto z usługą która poinna znajdować się pod innym subkontem firmowym. Robię teraz porządki trochę wywalam i chciałem zunifikować wszystko. Firmowe domeny do firmowych itp... Czy jest możliwość przniesienia usługi z jedego do drugiego konta?

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dawid M
września 2015

Dot.: Problem z przneiesieniem usługi

Profesjonalista ✭
Przeniesienie usługi nie jest możliwe

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Problem z przneiesieniem usługi

Nowicjusz ✭

Witam, mam problem na moim kocie Analitics mam utworzonych kilika różnych subkont pod które podpięte jest wiele usług. Utowrzyłem nowe subkonto z usługą która poinna znajdować się pod innym subkontem firmowym. Robię teraz porządki trochę wywalam i chciałem zunifikować wszystko. Firmowe domeny do firmowych itp... Czy jest możliwość przniesienia usługi z jedego do drugiego konta?

Student ✭
Cześć,

Możesz przenieść konto przydzielając dostęp administracyjny drugiemu kontu na który chcesz przenieść usługę.

Tutaj jest opisany proces przenoszenia: https://support.google.com/adwords/answer/44500?hl=pl
Pozdrawiam
Karol Węgrzyniak

Nowicjusz ✭
Mi chodzi jak to zrobić na jednym koncie. Jak wejdziesz w górnym pasku na Administrator pojawią ci sie 3 kolumny pierwsza to konta druga to usługi i trzecia to widoki. Celem jest przeniesienie usługi z jednego konta pod inne z listy.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dawid M
września 2015

Profesjonalista ✭
Przeniesienie usługi nie jest możliwe