Obecnie 267 forumowiczów jest online
Obecnie 267 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Poznaj YouTube od podszewki i korzystaj z jego możliwości reklamowych!

Magister ✭ ✭ ✭

Moi Drodzy,

wiem, że dziś zarzucam Was sporą liczbą postów, ale nic na to nie poradzę, że dowiadując się o czymś nowym po prostu nie mogę się powstrzymać, żeby się z tym z Wami nie podzielić, bo uważam, że może się Wam to przydać w osiąganiu lepszych wyników reklamowych, brandingowych, sprzedażowych itd. 

Dla wszystkich z Was, którzy jeszcze raczkują w temacie YouTube'a zamieszczam informację o Centrum twórców YouTube. Znajdziecie tam informacje o róźnych intersujących narzędziach używanych przy tworzeniu kanałów i wideo w YouTube, ciekawe centrum edukacyjne, w którym dowiecie się, jak stawiać pierwsze kroki z YouTube'em, jak tworzyć oraz optymalizować kanały oraz jakie istnieją możliwości współpracy z portalem. 

Jeśli korzystacie już z kampanii wideo lub zamierzacie w przyszłości, to Centrum twórców na pewno przybliży Wam obraz portalu YouTube i jego wielu możliwości. Serdecznie polecam!

Pozdrawiam,

KarolinaP