Obecnie 228 forumowiczów jest online
Obecnie 228 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Potencjał wyszukiwań mobilnych

Nowicjusz ✭

Witam,

zależy mi na zawężeniu wyszukań wyłącznie dla urządzeń mobilnych. Myślałem, że taką opcję znajdę w planerze słów kluczowych. Ku mojemu zdziwieniu nie widzę opcji zawężania dla urządzeń.

Będę wdzięczny za poradę jak sprawdzić w Google Adwords potencjał fraz w mobile. Na podstawie ruchu aktualnego oraz pożądanych fraz.

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam C
września 2015

Dot.: Potencjał wyszukiwań mobilnych

Wschodząca Gwiazda
Niestety ten rodzaj analizy został wycofany, a dokładnie cytując Google:

Brak kierowania na urządzenia

Planer słów kluczowych nie umożliwia kierowania reklam tylko na urządzenia przenośne, takie jak tablety i komórki. Domyślnie kieruje reklamy na wszystkie urządzenia, co jest zgodne z ostatnimi zmianami w kampaniach AdWords. Pracujemy nad funkcją, która umożliwi wyświetlanie prognoz ruchu z podziałem na typy urządzeń i ustawiania dostosowania stawek dla urządzeń przenośnych.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Adam C
września 2015

Dot.: Potencjał wyszukiwań mobilnych

Wschodząca Gwiazda
Niestety ten rodzaj analizy został wycofany, a dokładnie cytując Google:

Brak kierowania na urządzenia

Planer słów kluczowych nie umożliwia kierowania reklam tylko na urządzenia przenośne, takie jak tablety i komórki. Domyślnie kieruje reklamy na wszystkie urządzenia, co jest zgodne z ostatnimi zmianami w kampaniach AdWords. Pracujemy nad funkcją, która umożliwi wyświetlanie prognoz ruchu z podziałem na typy urządzeń i ustawiania dostosowania stawek dla urządzeń przenośnych.