AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 146 forumowiczów jest online
Obecnie 146 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pomiar płatnych i bezpłatnych wyników wyszukiwania w koncie AdWords

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Drodzy Forumowicze,

 

część z Was zdążyła już pewnie zauważyć lub przeczytać na blogu, że teraz można wykonać w koncie AdWords raport płatnych i bezpłatnych wyników wyszukiwania. Wystarczy połączyć konto AdWords z kontem w Narzędziach dla webmasterów i można porównywać wyniki, dodawać nowe słowa kluczowe i ogólnie dowiedzieć sie sporo ciekawych rzeczy. 

Screen Shot 2013-09-06 at 12.33.12 PM.png

tym artykule znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, a tutaj także interesujący post z bloga "Wszystko o AdWords". Dodam także, że raport jest dostępny także w kontach MCK. Nie ma jednak możliwości połączenia konta MCK z kontem w Narzędziach dla webmasterów. Każde konto klienta w koncie MCK powinno być zatem połączone z danych kontem w Narzędziach dla webmasterów, aby móc wykonać raport dla danego konta.

 

Polecam i pozdrawiam,

KarolinaP