Obecnie 227 forumowiczów jest online
Obecnie 227 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Podmiana kuponu AdWords

Student ✭

Do nowego konta AdWords dodałem standardowy kupon na 200zł. Okazało się parę dni później, że pocztą na adres w firmy przyszedł kod na 375zł. Czy jest jakaś możliwość podmiany jednego kuponu na drugi? Ten pierwszy został wpisany, ale jeszcze nie zostało wydane 100zł potrzebne do aktywacji. Mimo to po dodaniu tego drugiego kodu pisze, że już jeden został wykorzystany.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Podmiana kuponu AdWords

Magister ✭ ✭

Cześć,

niestety nie ma możliwości podmiany kuponu.

http://www.google.pl/intl/pl/adwords/coupons/terms.html

Jedna kwota promocyjna na klienta.

Podmiana kuponu AdWords

Najlepszy Współtwórca

Tak jak napisał Tomasz Emotikon: Szczęśliwy   A co jakbym Ci powiedział, że mogłeś skorzystać z kuponu 600 zł? Emotikon: Szczęśliwy

Wykorzystaj kupon 200 zł i trzymaj się zasady, że jeden kupon dla jednej firmy/użytkownika, czyli nie korzystaj już z kuponów na innych kontach dla tej firmy, bo może to skończyć się zablokowaniem wszystkich powiązanych kont.

Dominik Myślak

Podmiana kuponu AdWords

Student ✭

Kumam, dzięki za odpowiedzi Emotikon: Mrugający

@Dominik Myślak - jak można zdobyć kupon na 600zł nie wchodząc we współpracę z żadną agencja?

Podmiana kuponu AdWords

Najlepszy Współtwórca

nie wiem Emotikon: Szczęśliwy

chyba tylko Partnerzy Google posiadają takowe

Dominik Myślak