Obecnie 304 forumowiczów jest online
Obecnie 304 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Początki jako certyfikowany partner Google - konto indywidualne

Nowicjusz ✭

Witam,

Poruszyłem ten temat na ostatniej platformie ale nie uzyskałem ostatecznie wyjaśniającej odpowiedzi na moje pytanie więc jeszcze raz pozwole tu sobie napisac..

Chcialbym zdac egzaminy i zostac certyfikowanym partnerem Google Adwords.
Czy jest jeszcze to aktualne że będe otrzymywał kupony 4 razy do roku, pierwsze otrzymam 4tygodnie po certyfikacji ? Ostatnio uzyskalem odpowiedz od jednego z forumowiczów ze jest to juz nie aktualne i kupony tylko otrzymują agencje, po spełnieniu odpowiednich warunków.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MichalGlowacki
września 2015

Dot.: Początki jako certyfikowany partner Google - konto indywidualne

Najlepszy Współtwórca

Zgadza sie odpowiedziałem, że nieaktualne, bo taka informację otrzymałem od Google po globalnych zmanach w zasadach związanych z dystrybucja i używaniem kuponów. W drugej połowie ub. roku kupony nie były wysyłane.Po niedługim czasie dodałem aktualizację, bo wznowiono wysyłkę kuponów do Certyfikowanych Partnerów.

https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/adwords-pl/L2XlqNprHco

Kupony wysłyałane są 1 raz na kwartał.  Piersze otrzymasz najprawdopodobniej zgodnie z najbliższym terminem przydzielania następującym po uzyskaniu statusu Certyfikowanego Partnera.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MichalGlowacki
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Zgadza sie odpowiedziałem, że nieaktualne, bo taka informację otrzymałem od Google po globalnych zmanach w zasadach związanych z dystrybucja i używaniem kuponów. W drugej połowie ub. roku kupony nie były wysyłane.Po niedługim czasie dodałem aktualizację, bo wznowiono wysyłkę kuponów do Certyfikowanych Partnerów.

https://productforums.google.com/forum/#!category-topic/adwords-pl/L2XlqNprHco

Kupony wysłyałane są 1 raz na kwartał.  Piersze otrzymasz najprawdopodobniej zgodnie z najbliższym terminem przydzielania następującym po uzyskaniu statusu Certyfikowanego Partnera.

Nowicjusz ✭
Witam,
Jak wygląda w tej chwili przyznawanie kuponów dla firm będących Partnerem Google?
Można otrzymać kupony do 600 zł? Jeśli tak to kiedy są przyznawane? Czy tylko dostępne są te o wartości 250 zł na koncie Google Partners?

Magister ✭ ✭ ✭
Mniej więcej raz na kwartał Google wysyła do Partnerów pewną ilość kuponów. Są to kupony o wartości zależnej od spełnienia określonych warunków - wartość kuponu może to być 600 zł.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wschodząca Gwiazda
Wartości kuponów są 3: (przynajmniej do tej pory tak było)

250 zł spełniając warunek:

Utworzony Profil firmowy w Google Partners

400 zł spełniając warunek:

Przynajmniej jeden pracownik posiadający certyfikację AdWords
W ostatnim kwartale konto wydało co najmniej 10 tys. USD

600 zł spełniając warunek:

Przynajmniej jeden pracownik posiadający certyfikację AdWords
W ostatnim kwartale konto wydało co najmniej 10 tys. USD
Uzyskany status Partnera Google

Nowicjusz ✭
Część, dołączę się jeszcze do tej dyskusji Emotikon: Mrugający. Ile tych kuponów można konkretnie dostać i od czego zależy ich ilość?