Obecnie 227 forumowiczów jest online
Obecnie 227 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Panel użytkownika - edycja

Nowicjusz ✭

Pierwsze kroki na AdWords ... konto założyłem, wplacilem stosowną kwotę i sytuację mam taką że:

1. REKLAMY i ROZSZERZENIA - nie widze niczego do edycji

2. GRUPY REKLAM - po kliknięciu na + sytuacja jak powyżej

3. SŁOWA KLUCZOWE - nie mając utworzonej grupy reklam tutaj koniecznej, również nie mogę nic zrobić.

Nie znalazłem na grupie podobnego problemu, nie mam pojęcia dlaczego tak jest

Z góry dziękuję za naprowadzenie.google02.JPGgoogle01.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Zbigniew B
styczeń

Dot.: Panel użytkownika - edycja

Magister ✭ ✭ ✭

W związku z tym spróbuj zalogować się na konto AdWords z innej przeglądarki np. Mozilla Firefox. Jeśli to nie pomogło, spróbuj wrócić do starego widoku konta AdWords (prawy górny róg) - po zmianie widoku, sprawdź czy z poziomu starego interfejsu masz możliwość tworzenia reklam.

2.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Witaj Zbigniew,

na początku spróbuj wyczyścić pamięć podręczną oraz pliki cookies.
Instrukcja jak to zrobić w przypadku przeglądarki Chrome - https://goo.gl/r9RtUY

Zaktualizuj również przeglądarkę do najnowszej wersjii - https://goo.gl/1vzPvR

Nowicjusz ✭

Witam i dziękuję, 

wykonalem obie wskazówki i sytuacja jest bez zmian. Nadal widze karty bez możliwości edycji.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Zbigniew B
styczeń

Magister ✭ ✭ ✭

W związku z tym spróbuj zalogować się na konto AdWords z innej przeglądarki np. Mozilla Firefox. Jeśli to nie pomogło, spróbuj wrócić do starego widoku konta AdWords (prawy górny róg) - po zmianie widoku, sprawdź czy z poziomu starego interfejsu masz możliwość tworzenia reklam.

2.png

Nowicjusz ✭

Bingo .... wystarczylo przełączenie na starą wersje ... Beta póki co nie aktywna ... no nie wpadlem na to, dziękuje serdecznie