Obecnie 299 forumowiczów jest online
Obecnie 299 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Osiągnięcie liczby oczekujących zaproszeń konta MCK

Student ✭ ✭ ✭

Starając się zaakceptować zaproszenie, które wysłałem z konta MCK pojawił się komunikat: "You've reached the maximum number of pending invitations." 

Na liście menadżerów klienta mam nie więcej niż 2 osoby. Co jest problemem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MateuszK
września 2015

Dot.: Osiągnięcie liczby oczekujących zaproszeń konta MCK

Magister ✭ ✭ ✭

Witaj, 

sprawdź proszę, czy przypadkiem nie masz za dużo wysłanych zaproszeń, które nigdy nie zostały zaakceptowane przez użytkowników. Takie wysłane, lecz nigdy niezaakceptowane zaproszenia mogą powodować pojawienie się komunikatu o przekroczeniu limitu wysłanych zaproszeń. Jeśli widzisz jakieś stare, niezaakceptowane zaproszenia, to proponuję je usunąć, aby nie blokowały Cię przed wysłaniem kolejnych zaproszeń. 

Trochę trudno teoretyzować na ten temat, bo problem może leżeć także gdzieś indziej, dlatego też jeśli nie masz zbyt wielu starych niezaakceptowanych zaproszeń, które można usunąć i komunikat w dalszym ciągu się pojawia, to zachęcałabym do skontaktowania się się z Zespołem Pomocy AdWords w celu ustalenia źródła problemu.

Pozdrawiam,

KarolinaP

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: MateuszK
września 2015

Dot.: Osiągnięcie liczby oczekujących zaproszeń konta MCK

Magister ✭ ✭ ✭

Witaj, 

sprawdź proszę, czy przypadkiem nie masz za dużo wysłanych zaproszeń, które nigdy nie zostały zaakceptowane przez użytkowników. Takie wysłane, lecz nigdy niezaakceptowane zaproszenia mogą powodować pojawienie się komunikatu o przekroczeniu limitu wysłanych zaproszeń. Jeśli widzisz jakieś stare, niezaakceptowane zaproszenia, to proponuję je usunąć, aby nie blokowały Cię przed wysłaniem kolejnych zaproszeń. 

Trochę trudno teoretyzować na ten temat, bo problem może leżeć także gdzieś indziej, dlatego też jeśli nie masz zbyt wielu starych niezaakceptowanych zaproszeń, które można usunąć i komunikat w dalszym ciągu się pojawia, to zachęcałabym do skontaktowania się się z Zespołem Pomocy AdWords w celu ustalenia źródła problemu.

Pozdrawiam,

KarolinaP