Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Optymalizacja kampanii rozszerzonych

[ Edytowane ]
Pracownik Google

Witajcie!

 

Zbliża się moment uaktualnienia wszystkich kampanii starszego typu do kampanii rozszerzonych. Proces ten zacznie się 22 lipca. Wielu z Was korzysta już od kilku miesięcy z kampanii rozszerzonych, inni mogą się wahać, czy już dzisiaj kliknąć niebieski przycisk “Rozpocznij”. Ze swej strony zachęcamy do jak najszybszej migracji!

 

Na naszym blogu Wszystko o AdWords znajdziecie wiele przydatnych artykułów na temat kampanii rozszerzonych.  

 

Jeśli właśnie zabieracie się za migrację, radzę Wam zacząć od postów opisujących podstawowe założenia kampanii rozszerzonych oraz nowe funkcje i strategie optymalizacji, z których można korzystać po przejściu na kampanie rozszerzone. Sprawną migrację zapewni Wam użycie Centrum aktualizacji.  

 

Następnym krokiem jest poznanie strategii optymalizacyjnych. Na naszym blogu znajdzecie opis doświadczeń innych firm, które dzięki kampaniom rozszerzonym zwiększyły sprzedaż, pozyskały nowych klientów bądź poprawiły współczynnik konwersji.  Opublikowaliśmy też artykuły pokazujące korzyści, jakie dają kampanie rozszerzone w różnych kontekstach: np. jakie możliwości są dostępne w sieci reklamowej, a jakie dla reklamodawców chcących trafić do użytkowników komórek.

 

Publikujemy też całą serię artykułów poświęconych stawkom. W oparciu o konkretne przykłady dowiecie się np. jak obliczyć dostosowanie stawki na komórki na podstawie przychodów Waszego sklepu, albo dostosowanie stawek według lokalizacji:

 

 

Kolejne posty z serii “Sprawdzone metody określania stawek” pojawią się na blogu wkrótce.

 

Pamiętajcie, że jeśli tylko zegar wskazuje godzinę między 9.00 a 18.00, to w dzień roboczy możecie zadzwonić pod 800-702-380 i zespół wsparcia AdWords przeprowadzi Was z kampanii starszego typu do kampanii rozszerzonej!

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu sukcesów z AdWords!  

Ania

 

Dot.: Optymalizacja kampanii rozszerzonych

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Ja już jakiś czas korzystam z kampanii rozszerzonych. Jednak chętnie wzbogacę się o dodatkowe informacje optymalizacyjne.

Pozdrawiam

Kamila