Obecnie 225 forumowiczów jest online
Obecnie 225 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opis dodatkowy do linków do podstron - kiedy wyświetlany

Nowicjusz ✭

Witam,

Do linków do podstron można dodać opis dodatkowy (2 linijki tekstu, każda po 35 znaków)

Zauważyłem, że wyświetlają się one na słowo związane z brand-em danej firmy (po wpisaniu nazwy). 

Przykład w załączniku. Dodatkowe opisy zaznaczyłem w ramkach pomaranczowych.

Pytanie 1

Czy jest szansa na wyświetlenie się tych dodatkowych opisów na słowa kluczowe zdefiniowane dla naszej kampanii, czy może one wyświetlają się tylko i wyłącznie gdy ktoś szuka konkretnie naszej firmy i wpisuje nazwę firmy?

Pytanie 2

Jeśli mogą się wyświetlać na słowa kluczowe to jak zwiększyć prawdopodobieństwo wyświetlenia tego dodatkowego opisu (2 linie po 35 znaków)?

Z góry serdeczne dzięki!

weswing.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Krzysztof Z
września 2015

Dot.: Opis dodatkowy do linków do podstron - kiedy wyświetlany

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

W pomocy możemy przeczytać:
"W niektórych przypadkach możemy dodać do linków do podstron podane przez Ciebie opisy odpowiednich stron."
Niemniej jednak w praktyce te "niektóre przypadki" ograniczają się do zapytań związanych z marką. Nie masz na to wpływu, żeby wyświetlać dodatkowe linie opisu przy linkach do podstron.

p.s.

Jeśli to Ty prowadzisz tą kampanię, której przykład podałeś, to masz błąd w opisie przy jednym linku:

Akcesoria dla domu
Stwórz przytulne wnętrze z
produktami Westing

W ostatnim słowie brakuje literki "w".

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Krzysztof Z
września 2015

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

W pomocy możemy przeczytać:
"W niektórych przypadkach możemy dodać do linków do podstron podane przez Ciebie opisy odpowiednich stron."
Niemniej jednak w praktyce te "niektóre przypadki" ograniczają się do zapytań związanych z marką. Nie masz na to wpływu, żeby wyświetlać dodatkowe linie opisu przy linkach do podstron.

p.s.

Jeśli to Ty prowadzisz tą kampanię, której przykład podałeś, to masz błąd w opisie przy jednym linku:

Akcesoria dla domu
Stwórz przytulne wnętrze z
produktami Westing

W ostatnim słowie brakuje literki "w".

Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
To nie moja kampania. Ja nie jestem nawet z waszej branży.