Obecnie 241 forumowiczów jest online
Obecnie 241 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odżywki i suplementy.

Student ✭ ✭

Witam,

mam pytanko za 100pkt. W zasadzie trudno dojść do jakiś sensownych wniosków po lekturze zasad adwords, w zasadzie podobno nie wolno reklamować.  W każdym razie utworzyłem całą kampanię, kilka reklam zostało odrzuconych - usunąłem z nich słowo dożywki, no i wszystkie są odpowiednie - czyli tak jak gdyby zasad nie naruszały Emotikon: Mrugający

Ale niestety konto zblokowali za naruszenie zasad, Oczywiście odżywki są jak najbardziej uczciwe i nie ma ich na żadnej liście niedozwolonych itp.

Zresztą wszyscy w koło mają reklamy na ten temat, dokładnie te same suplementy i na dodatek używają wszelkich słów typu odżywki i suplementy.

O co tutaj zatem chodzi, albo z kim sprawę wyjaśniać, bo 2 telefony skończyły się tak samo: nie wolno, nie mogę z Panem rozmawiać, nie mogę pomóc (czytaj: spier(...) zły człowieku co chcesz ludzi potruć nieświadomych Emotikon: Mrugający)

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dariusz P
października 2015

Dot.: Odżywki i suplementy.

Najlepszy Współtwórca
Dariusz sugeruje usunąć ten link, bo cały Twój wpis może zostać usunięty - to jawna reklama w tym przypadku.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
używanie słowa odżywki w reklamach nie jest zabronione - mogłeś zgłosić jako wyjątek.

Natomiast już odżywki np. w których składzie są zabronione substancje - zabronione.
opisy produktów na sklepie np. z informacją o wzroście masy itp. - zabronione.

Także należy dobrać odpowiednie produkty do sprzedaży w sklepie, dobrze je opisać i reklamować.

Pamiętaj, że czasem kilka produktów w sklepie może zablokować całą reklamę AdWords - całe konto.

Sprawdź czy w produktach, które sprzedajesz nie ma zabronionych substancji. Sprawdź opisy produktów. Odrzucenie reklam nastąpiło z jakiegoś powodu - zerknij na chmurkę z przyczyną odrzucenia.
Dominik Myślak

Student ✭ ✭
W zasadzie blokadę dostałem chyba za jedna reklamę, pozostałe są "odpowiednie" Zasadniczo jeszcze sie przyjrzę dokładniej, może coś tam przeoczyłem - ale skoro reklamy sa odpowiednie, to chyba powinni odblokowac konto? czy żle myśle? W każdym razie co w związku z tym - telefonicznie nic sie nie da załatwić, a mailowo...póki co nikt się nie wypowiedział.
A poza tym, to same zdrowe rzeczy, polecam Emotikon: Mrugający
Np.;
https://www.multipower.xyz/produkt/re-charge-drink/

Wschodząca Gwiazda
Pamiętaj, że nie tylko reklama, ale i Landing Page jest brany pod uwagę. Twoja strona również musi spełniać wymogi. Dominik dobrze radzi abyś zweryfikował opisy produktów na samej stronie.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dariusz P
października 2015

Najlepszy Współtwórca
Dariusz sugeruje usunąć ten link, bo cały Twój wpis może zostać usunięty - to jawna reklama w tym przypadku.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭

A to mój błąd, reklamować nie zamierzał em. W każdym razie konto zostało po prostu odblokowane. Czyli tylko jeden tekst reklamowy(co prawda dwukrotnie odrzucony) spowodował kryzys. Szkoda tylko, że kontakt telefoniczny mnie tak pięknie zbywał zamiast starać się pomóc, lub przynajmniej rzucić okiem by zlokalizować problem...
Dzięki za wszelkie rady.
Pozdrawiam.

Najlepszy Współtwórca
Następnym razem przyjdź od razu tu. Emotikon: Szczęśliwy Jak my nie będziemy umieli pomóc to odeślemy do supportu Emotikon: Mrugający
Dominik Myślak