Obecnie 201 forumowiczów jest online
Obecnie 201 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odrzucona reklama graficzna

Nowicjusz ✭

Cześć,
Mam taki problem, że Google odrzucił mi reklamę graficzną na sieć reklamową. Jest odrzucona z powodu naruszenia zasad przez witrynę. Przeczytałem zasady i jedyne co mi nie pasuje to wyskakujące okienka (jest call page). Usunąłem go z podstrony na którą kierowana jest reklama i dalej nie przechodzi. Google sprawdza całą witrynę pod tym względem, czy tylko podstronę na którą kierujemy reklamy? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał M
czerwca 2016

Dot.: Odrzucona reklama graficzna

Wschodząca Gwiazda
Zadzwoń do supportu, oni powinni Ci dokładnie powiedzieć co jest nie tak.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Michał M
czerwca 2016

Wschodząca Gwiazda
Zadzwoń do supportu, oni powinni Ci dokładnie powiedzieć co jest nie tak.

Wschodząca Gwiazda

A po tym jak ściągnąłeś pop up ze strony to edytowałeś reklamę do ponownej weryfikacji? Analizowana jest cała witryna. Nie tylko link docelowy (choć on w głównej mierze). 

Ale prościej będzie tak jak pisał Maciej czyli skontaktuj się z supportem telefonicznie lub przez czat bo szybciej z nimi uda Ci się sprawę załatwić.

Nowicjusz ✭
Ok, dzięki Emotikon: Mrugający Zadzwoniłem do supportu i okazało się, że z tą witryną w ogóle jest jakiś problem. Wysłali do działu technicznego.