Obecnie 279 forumowiczów jest online
Obecnie 279 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowe konto Ad Words i "parked domain"

Nowicjusz ✭

Witam

Założyłem nowe konto AdWords i tworząc na szybko kampanię do strony www bardziej jako ćwiczenie (docelowo kampanii będzie kilka z rożnymi reklamami). Strona jest w budowie, wykupiona jest na razie domena. Wpisałem jej adres jako docelowy URL i otrzymałem informację, że jest to niezgodne z zasadami (tekst poniżej). Usunąłem tę jedną kampanię, więc mam "gołe" konto AdWords. Moje pytanie jest takie, czy w tej sytuacji istnieje zagrożenie zawieszenia lub zablokowania konta Ad Words, czy temat na razie został rozwiązany i konto w tym "surowym" stanie może poczekać do ukończenia budowy strony i umieszczenia jej na odrzuconej obecnie domenie?

Robert

Hello,

We wanted to alert you that one of your sites violates our advertising policies. Therefore, we won't be able to run any of your ads that link to that site, and any new ads pointing to that site will also be disapproved.

Here's what you can do to fix your site and hopefully get your ad running again:

1. Make the necessary changes to your site that currently violates our policies:

Display URL: MÓJ ADRES DOMENY

Policy violation: Parked domain
     Details & instructions: https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6021546?hl=en#707

2. Resubmit your site to us, following the instructions in the link above. If your site complies with our policies, we can approve it to start running again.

Repeated violations of our advertising policies could result in a suspension of your AdWords account, so it's important to address any issues as soon as possible by reviewing our policies. To learn more about AdWords suspension policies, please visit http://support.google.com/adwordspolicy/answer/164786?hl=en&utm_source=policy&utm_medium=email&utm_c....

Sincerely,
The Google AdWords Team

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nowe konto Ad Words i "parked domain"

Wschodząca Gwiazda
Nie będzie problemu. Jak puścisz nową kampanię z gotową stroną bez problemu zostanie zatwierdzona. Adaśko

Dot.: Nowe konto Ad Words i "parked domain"

Nowicjusz ✭
Na logikę tak właśnie przypuszczałem, ale "kto pyta, nie błądzi".

Dzięki!