Obecnie 148 forumowiczów jest online
Obecnie 148 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowe kampanie

Student ✭ ✭ ✭

Witam, Mam stworzone grupy reklam- jest ich sporo, chciałam ustawić inny harmonogram wyświetleń dla danych grup, a że można to zrobić tylko na poziomie kampanii- muszę stworzyć nowe kampanie. Jak można szybko przenieść całą zawartość grup reklam do kampanii? w edytorze adwords mogę skopiować grupy reklam do kampanii, ale nie mogę chyba skopiować grupy jako nowej kampanii? czy muszę wszystkie kampanie tworzyć od nowa i potem do nich skopiować grupy reklam?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

Dot.: Nowe kampanie

Najlepszy Współtwórca

Możesz utworzyć kampanię bazując na ustawieniach innej wskazanej lub utworzyć całkowicie nową i za pomocą "kopiuj i wklej" z menu edycja skopiować odpowiednią ilość razy. Potem zmień nazwy i skopiuj w taki sam sposób grupy reklam do właściwych kampanii.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

Najlepszy Współtwórca

Możesz utworzyć kampanię bazując na ustawieniach innej wskazanej lub utworzyć całkowicie nową i za pomocą "kopiuj i wklej" z menu edycja skopiować odpowiednią ilość razy. Potem zmień nazwy i skopiuj w taki sam sposób grupy reklam do właściwych kampanii.

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

...albo skopiuj całą kampanię i w nowej wersji wstrzymaj wszystkie grupy, których nie chcesz używać w harmonogramie. Będziesz mogła w przyszłości przełączać konkretne grupy między pierwszą a drugą kamapnią w zależności od potrzeby ustawienia harmonogramu.

Student ✭ ✭ ✭

Rzeczywiście- skorzystałam z funkcji kopiuj- wklej kampanie.

Dziękuję