Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowa kampania i problem z zatwierdzeniem reklamy

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Zarejestrowałem sobie konto w Google AdWords. Dane wszystkie wypełnione, przelew puszczony.

Dodałem kilka reklam, poustawiałem całą kampanię i przy wszystkich reklamach mam informację (Zatwierdzona - ograniczona)

Prowadzę serwis z pośrednictwem kredytów, chwilówek, ubezpieczeń itp.

Przy frazach mam komunikat:

Reklamujesz produkt lub usługę objęte ograniczeniami. Aby reklamy mogły być wyświetlane, musisz złożyć wniosek o specjalne pozwolenie.

Prowadziłem dla znajomych kilka kampanii z podobnymi stronami, opartymi na tym samym skrypcie i nigdzie nie było takiego problemu.

Ktoś z Państwa może wie jak rozwiązać ten problem? Próbowałem szukać tego wniosku, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć.

Jutro zadzwonię także do supportu, może dowiem się czegoś więcej.

Pozdrawiam,

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nowa kampania i problem z zatwierdzeniem reklamy

Najlepszy Współtwórca

Tu nie chodzi o kwestię skryptu ale o treści. Są ograniczenia i obostrzenia w zakresie co i w jaki sposób można reklamować. 

Zapoznaj się z Zasadami Reklamowymi a zwłaszcza zakresem tematycznym dot. Twoich usług jak i rzetelnego informowania o usłudze jej kosztach i usługodawcy.

Może coś Ci umknęło.