Obecnie 283 forumowiczów jest online
Obecnie 283 forumowiczów jest online
Jeśli jesteś nowy i zaczynasz korzystanie z AdWords w tej kategorii możesz zadawać pytania na temat ustawień kampanii i budżetu, zasad reklamowych, zarządzania kontem czy zatwierdzania reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieprawidłowa aktywność - kliknięcia.

D K
Nowicjusz ✭

Witam. Piszę tutaj, bo centrum pomocy to jakaś żenada Emotikon: Smutny Nie wiem co się stało z narzędziem filtrującym google ale na pewno od ok pół roku lub więcej nie działa prawidłowo. Reklama wyklikiwana codziennie mniej więcej o tych samych godzinach, na te same słowa kluczowe, wg analyticsa czasem tylko ok 30% nowych wejść a zaliczonych kliknięć zero, czasem jedno lu dwa ??? Czy na prawdę nikt nic nie może z tym zrobić? Powoli mam już tego dosyć ! Mam żebrać co dwa miesiące o manualną weryfikację ( która i tak zawsze potwierdza mój problem ) czy słuchać o blokowaniu IP, które nic nie daje ??? Nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić ??? Może gdzieś wyżej poza PL, bo tutaj odnoszę wrażenie, że za każdym razem rozmawiam z automatem Emotikon: Smutny

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Nieprawidłowa aktywność - kliknięcia.

Profesjonalista ✭ ✭ ✭
System filtrujący działa dobrze, tylko niestety za część złych kliknięć długo się czeka na zwrot. Ja miałem najdłuższe zwroty po 4 miesiącach od wystąpienia złych klików, co wcale przecież nie musi oznaczać, że to jest jakiś max.
________
Booguś

D K
Nowicjusz ✭
Boguś, jak to dobrze ??? Co mi to da, że może za cztery miesiące zaliczą mi jakieś kliknięcia kiedy reklama wygasa po trzech godzinach zamiast po planowanych ośmiu ??? W obecnej chwili system filtrujący google to żenada, wiem bo kiedyś 70% kliknięć wyłapywał w ok godzinę.

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Masz rację, rzeczywiście jeśli odnieść się do całości procedury można mieć pewne zastrzeżenia. Moja dobra ocena systemu filtrującego odnosiła się do odnotowanej w moich przypadkach relacji: kasa zwrócona za nieprawidłowe kliki/kasa zjedzona przez nieprawidłowe kliki według mnie.

________
Booguś

Najlepszy Współtwórca

Ciesze się, że jest coraz więcej osób, których drażni ta sytuacja. Usiłowaliśmy coś z tym zrobić, ale zapewne PR jest ważniejszy. A sugerowałem tyle razy, że zróbcie to tak, żeby na tym jeszcze zyskać PRowo...   ech

Zerknij sobie na ten wątek https://www.pl.adwords-community.com/t5/Ustawienia-i-podstawy/Jak-walczy%C4%87-z-wyklikiwaniem-rekla...

Dominik Myślak